Vítejte na webu SK Aritma Praha - oddíl basketbalu
 

 Menu
 Domů
 Historie
 Zprávy z oddílu
 Rozpis zápasů
 Tréninky
 Družstva
 Přípravka
 Minižákyně
 Mladší žákyně
 Starší žákyně
 Mladší dorostenky
 Starší dorostenky
 Ženy A
 Ženy B
 Muži
 Ke stažení
 Downloads
 Web Links
 Kontakty

 Kalendář akcí
červen 2021
  1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Na dnešní den není ohlášena žádná veřejná událost.

Aktuality

Aktuality publikované dříve
14.12.2015:

II. LIGA ŽEN: Liberci jsme prohru vrátili

Nedělní dopoledne jsme s Libercem začali se sobotní závažím a pomaleji se dostávali do hry. Za to ve druhé čtvrtině se hosté museli cítit, jak na centrifuze. Tříminutová smršť nás katapultovala do osmnáctibodového vedení v polovině utkání. Po přestávce v šatně se vrátil jiný Liberec a přituhlo. Chvílemi se i pěkně jiskřilo, ale tlak jsme ustáli a zápas dotáhli do vítězného konce, i když pár boulí a modřin to stálo.

více...
14.12.2015:

II. LIGA ŽEN: Ústí jsme jen potrápili

Po střeleckém víkendu s Kladnem nás čekalo domácí sobotní utkání s Ústím, které zatím prochází soutěží bez ztráty bodu. Přestože v naší sestavě chyběla řada opor, vstoupili jsme do utkání bez respektu. Po většinu utkání jsme vedli a dvakrát se nám povedlo odskočit do desetibodového vedení. Hloupými chybami jsme o ně brzy přišli. V poslední čtvrtině zvítězila nejlepší obrana soutěže nad naším útokem, které rovněž drží primát ligy. Škoda, od vítězství jsme byli krůček. Dvojnásobná škoda byla, že si rozhodčí vybrali slabší den.

více...
14.12.2015:

STČ Přebor U19: Poděbrady mají oba body

Obdobně jako v II. Žen to vypadalo, že bychom mohli obrat lídra soutěže, ale výsledek byl téměř stejný, po většinu zápasu jsme vedli, abychom díky řadě chyb v závěru o vítězství přišli.

více...
14.12.2015:

STČ Přebor U19: S Xtremem jsme si zastříleli

Obdobně jako v prvním kole jsme zvítězili vysokým rozdílem, i když jsme nastoupili tentokrát bez kapitánky „Dupiny“. Utkání probíhalo ve stylu co minuta to koš, a tak stovka odolala jen zázrakem.

více...
10.09.2015:

Mladší minižákyně se pilně připravují na novou sezónu

Družstvo starších a mladších minižákyň SK Aritma r. nar. 2002,2003 a 2004 začalo přípravu na novou basketbalovou sezonu již 13. 8 2015 atletickými treninky v areálu FTSV pod vedením zkušených atletických trenérů. Po této náročné přípravě odjela děvčata 21. 8. 2015 na desetidenní soustředění do Týna nad Vltavou, kde se zdokonalovala v basketbalových dovednostech a pokračovala ve fyzické přípravě v Městské sportovní hale a v příjemném okolí tohoto malebného jihočeského města. Nyní od září děvčata trénují třikrát týdně, a to v úterý a ve čtvrtek od 17.00 do 18.30 hodin v Gymnáziu Arabská a v pátek od 16.00 do 17.30 hodin v hale SK Aritma. V nastávající sezoně budou hrát děvčata soutěže pražského přeboru v karegoriích U-13 a U-14,15. Zveme rovněž sportovně nadané dívky do našeho kolektivu, poznejte sport jménem basketbal.

více...
07.10.2014:

ŽENY B – PŘEBOR: Doma bez ztráty

První přeborové domácí utkání jsme se sešli jen v 7. DSK Karlín měl výhodu jedné hráčky navíc. V úvody jsme se přizpůsobili pomalejší hře hostí a udržovali vyrovnané skóre kupením zbytečných chyb, kroků ... Až v prvních minutách poslední čtvrtiny jsme zrychlili přechod do protiútoku a rychle odskočili na rozdíl dvaceti bodů. Závěr byl sice opět kostrbatý, ale o náskok jsme již nepřišli.

více...
06.10.2014:

II. LIGA ŽEN: V Liberci jsme nepotěšili

Liberecká sokolovna nám nikdy neseděla. Postupně jsme se probouzeli z cesty a nemohli zkrotit basketbalovou kuličku, která si místy dělala, co chtěla :). Nebylo divu, že nám domácí před polovinou utkání odskočili na rozdíl 10 bodů. Po přestávce jsme zlepšili obranu, ale přes řadu zisků jsme se na každý koš nadřeli. Výhodou nebyl ani protiútok 3 na 1. Bodík po bodíku jsme i tak otočili na začátku poslední čtvrtiny skóre. Život nám sice začal komplikoval počet faulů, ale získaný malý náskok jsme uhájili. Těžce vydřené vítězství, ale o to víc potěší :).

více...
06.10.2014:

II. LIGA ŽEN: Z Mladé Boleslavi se všemi body

Do pěkné mladoboleslavské haly si našla cestu i řada diváků, přestože nám konkuroval fotbal těsném sousedství. V úvodu jsme se rozkoukávali v nezvykle velkém prostoru a několikrát minuli zařízení. Od 6. minuty jsme převzali iniciativu a rychle budovali náskok až na 33 bodů. Poslední čtvrtinu jsme polevili v obraně a nechali domácí lehce korigovat výsledek.

více...
06.10.2014:

LIGA KADETEK U17: Dostali jsme lekci

Karlovy Vary po sestupu z Exrtraligy ukázali, že to s návratem budou myslet vážně. V našem družstvu řada hráček nemá zkušenosti z žádné ligy a naplno se to projevilo. Zaostávali jsme ve všech směrech a může nás jen malinko utěšit, že v neděli Kladno nedopadlo o nic lépe.

více...
30.09.2014:

PŘEBOR – ŽENY B: Na BA měl být v půlce konec

BA Sparta na nás tradičně „vletěla“. Během tří minut vedla o 6 bodů a my kupili chyby. Ve druhé čtvrtině, jako by nás někdo polil živou vodou. Otočili jsme skóre a domácí se nestačili divit. Po přestávce ale přišel průšvih. Za tři minuty sedm nesmyslných ztrát rozhodlo o utkání. Střídání ani time-out nepomohli. Vypadli jsme z role a těžko hledali ztracenou nit. Jen chvilkami se zablesklo na lepší časy, ale o zápase již bylo rozhodnuto.

více...
30.09.2014:

LIGA U19: Zakleté Klatovy

Dlouhodobě se nám v klatovské hale střelecky nedaří. Již cesta nesvědčila nic dobrého. Místy pro mlhu nebylo vidět na krok. Horší bylo, že pro nás zůstala i nad koši. Místy až rozum stál, co lze neproměnit. Přes veškerou snahu dvacet bodů za poločas. Zlý sen. Sice jsme na tři minuty úvodní minuty závěrečné části prozřeli a zahrozili stažením náskoku na 3 body, ale to bylo od nás vše. Vrátili jsme se k původnímu trápení a ani ve třech pod košem jsme nedokázali skórovat.

více...
30.09.2014:

LIGA U19: Zahájili jsme vítězstvím v Plzni

Vytaženou obranu a pokusy o zdvojování na nás připravili v Plzni. Větší úspěch ale nepřinesla. Do poloviny utkání jsme dotahovali domácí tříbodový náskok a před přestávkou srovnali. V druhé části jsme si role vyměnili. Šest minut před závěrečnou sirénou jsme ale odskočili na rozdíl osmi bodů, což se ukázalo jako rozhodující a vítězství jsme si vzít nenechali.

více...
30.09.2014:

II. LIGA ŽEN: Ústí nás vrátilo na zem

S loňskými vítězkami soutěže jsme odehráli zcela vyrovnanou partii. Až v samém závěru se projevily zkušenosti hostí a naši menší sehranost. Potrestali naše dvě chyby a odvezli si oba body z Aritma arény.

více...
30.09.2014:

II. LIGA ŽEN: Litoměřice nám usnadnili vstup do soutěže

Před ligou jsme toho příliš nenatrénovali, ani neodehráli. Přesto jsme hosty z Litoměřic prakticky nepustili k ničemu, vyjma úvodu poslední čtvrtiny, kdy přišlo naše polevení v obraně a soupeřky vystrčily růžky. Závěrečné 4 minuty jsme opět dominovali a dotáhli utkání do vítězného konce. Přišlo i proměnění stovky rukou Kikiny Djačukové.

více...
30.09.2014:

LIGA ŽEN: V přípravě s Nuslem jsme nepropadli

K jedinému přípravnému utkání jsme nastoupili v Nuslích. Prvoligovým soupeřkám i nám chyběla řada hráček ze základní sestavy a bylo to znát. Na obou stranách se střídaly lepší okamžiky s horšími, skřípala souhra v obraně i útoku. V závěru byli šťastnější domácí.

více...
16.09.2014:

ROZPIS LIGOVÝCH UTKÁNÍ ČBF 2014/15

ŽENY "A" - II. LIGA ŽEN

LIGA JUNIOREK U19 (STARŠÍ DOROSTENKY)

LIGA KADETEK U17 ( MLADŠÍ DOROSTENKY)

Krajský Přebor žákyň U15 (STARŠÍ ŽÁKYNĚ)

ŽENY "B" – Přebor Prahy

Základní rozpis utkání. Začátky a místa konání budou průběžně aktualizovány ...

14.08.2013:

ROZPIS LIGOVÝCH UTKÁNÍ ČBF 2013/14

ŽENY "A" - II. LIGA ŽEN

EXTRALIGA JUNIOREK U19 (STARŠÍ DOROSTENKY)

LIGA KADETEK U17 ( MLADŠÍ DOROSTENKY)

DIVIZE U15 (STARŠÍ ŽÁKYNĚ)

Základní rozpis utkání. Začátky a místa konání budou průběžně aktualizovány ...

20.05.2013:

KVALIFIKACE O EXTRALIGU U19: Slavíme postup

Utkání sezony. Aritma aréna byla do posledního místa vyprodána. Atmosféra odpovídala zápasu o postup do extraligy. Bez větších problémů jsme mohli konkurovat koncertu Tří sester, který se týž den konal v nedalekém kempu.

více...
09.05.2013:

LIGA U19 PLAY-OFF: Úkol splněn, v Kyjově jsme nezaváhali

Obavy u výjezdu k 3. utkání v Kyjově jsme rychle zažehnali. Obrana nám fungovala téměř bezchybně. Domácí jsme nutili k chybám a do poloviny se jen velmi těžko dostávali jednoduššímu zakončení. Chyběla nám jen větší úspěšnost při zakončení, aby se přiblížili debaklu. Po nečekaně jasném vedení v polovině o více než 20 bodů, trošku opadla naše koncentrace, což se ještě víc projevilo v zakončování, naštěstí nám obrana po většinu doby fungovala. O náskok jsme nepřišli a ještě pár bodíků přidali. Nyní nás čeká příprava na kvalifikaci o extraligu, která se bude konat 17. – 19.5. v Aritma aréně.

více...
24.04.2013:

LIGA U19 PLAY-OFF: K postupu chybí jedno vítězství

Vzhledem k problémům s dopravou z Kyjova byl posunut začátek utkání a na prvních minutách to bylo znát. Po řadě nepřesností jsme se vzpamatovali první, začali si budovat náskok, a to i přesto, že zakončování z podkoše bylo naší největší slabinou. Při vyšší produktivitě by náš náskok byl do poloviny mnohem výraznější než 14 bodů. V poslední čtvrtině jsme již jasně dominovali a zvítězili vysokým rozdílem.

více...
24.04.2013:

„Ovládni palubovku!

ČBF ve spolupráci s NIKE pro Vás připravila jedinečnou akci. Nakupujte basketbalové boty za bezkonkurenční ceny navíc s příspěvkem od ČBF 150,- Kč na http://cbf.sportmade.cz/.
Akce trvá jen do 31.5.2013. Skvělý výběr. Skvělé ceny. Nic už Vás nezastaví.“

 align=

16.04.2013:

LIGA U19: Kralupy na Aritmě druhé místo nepotvrdily

Po sobotním relativně pohodovém utkání, naše nejlepší střelkyně Pája Fricová nenastoupila v neděli pro lehké zranění kotníku, které si přivodila v poslední minutě a poprvé v sezóně chyběla i Eva Kačabová. Naopak do sestavy se po téměř roční pauze vrátila Adéla Hřebřinová. Hostům z Kralup byli před víkendem na druhém místě, ale čekala na ně dvě těžká utkání – s Nuslemi a s námi. Do poloviny jsme jasně dominovali, ve třetí čtvrtině jsme znatelně polevili v obraně a Kralupy srovnaly krok. Bylo už ale pozdě. Poslední čtvrtinu jsme si pohlídali, nedopustili komplikace a i v tomto utkání si mohli dovolit rotaci všech 12ti hráček.

více...
16.04.2013:

LIGA U19: Kladno nás neprověřilo, vítězství ve skupině A je naše

Po delší době se nám vyprázdnila marodka a největší problém nastal v nominaci na utkání. Zřejmě „vypomoct“ s řešením situace mi chtěla Verča Aulichová, která si v závěrečných minutách pátečního tréninku zranila kotník. Od začátku utkání jsme převzali iniciativu a prořídlá sestava hostí příliš neodporovala. Skóre pravidelně narůstalo i přes stálé točení naší sestavou. Jedinou otázkou bylo, jestli udržíme střeleckou potenci a zdoláme hranici sta bodů. Stalo se.

více...
07.03.2013:

I. LIGA ŽEN: Kompletní Pečky opět zvítězily …

Neporazitelnost Peček v kompletní sestavě jsme neohrozili. Začali jsme s respektem. Domácí v úvodu předvedli vysokou úspěšnost střelby, především v podání hostující Kateřiny Novotné. My začali korigovat až během poslední čtvrtiny, kdy už bylo prakticky rozhodnuto.

více...
07.03.2013:

I. LIGA ŽEN: Střelecké trápení na Spartě

Po vítězných 4 utkáních a slibných výkonech trošku překvapivě skončilo hostování Terezy Matulkové. My se začali trápit, zmizela lehkost v zakončení a kupíme nevynucené chyby. Částečně nás může omlouvat od Nového roku marodka, která postihla především hráčky ze základní rotace a jen těžko se scházíme na tréninku. Důsledek je jasný, opět padáme do pásma ohroženého sestupem a skupině play-out se ani letos nevyhneme. Na Spartě jsme sice slušně bránili. Dokonce jsme domácí předčili v obranném ale i v útočném doskoku. Bohužel. Hraje se na koše a tam naše úspěšnost byla žalostná.

více...
07.03.2013:

LIGA U19: Prázdniny a marodka zacloumaly sestavou

Od Nového roku trošku bojujeme s marodkou a prázdniny definitivně zamíchaly před víkendem se složením starších dorostenek. Na začátku týdne s antibiotiky zalehla naše jediná rozehrávačka Albí Němcová a ve čtvrtek i alternativa Andy Beranová. Tím se splnil zlý sen Kikině Djačukové, ale s novou funkcí se vypořádala více, než dobře. Utkání jsme zahájili překvapivě střeleckým nástupem a šestnáctibodovou šňůrou, ale po střídání se projevovala nesehranost. Za minutu a půl obdobnou sérii vrátili Ústí na rozdíl bodu. Často jsme chybovali a ještě dvakrát přišli o vyšší vedení, ve třetí čtvrtině se Ústí naposled nadechlo a korigovalo. Závěr ale zcela patřil opět nám, inkasovali jsme jen 7 bodů a bez problémů dotáhli utkání do vítězného konce s výrazným rozdílem.

více...
14.12.2012:

I. LIGA ŽEN: Smůla prolomena, odnesla to první Ostrava

K nedělnímu utkání dorazila před víkendem první Ostrava. První dvě čtvrtiny připomínaly houpačku. Chvilku jsme byli nahoře, chvilku dole s minimálním rozdílem. Ve třetí části jsme se odpoutali a utekli až na rozdíl čtrnácti bodů. Do poslední části jsme vstupovali se slibným sedmibodovým vedením, ale jako bychom se zalekli možnosti vítězství. Přišel náš obvyklý herní výpadek a náskok po třech minutách padl na jeden bod. V kritický moment nás ale zvedla trojka Niky Králíkové. Byli jsme zpět ve hře a opět odskočili až na dvanáct plusových bodů. Dramatický závěr jsme nedopustili a zaslouženě vyhráli. Neuvěřitelné se stalo skutečností, první vítězství je na světě a nastřílených 95 bodů. Teď nezbývá než v následujících zápasech potvrdit naše viditelné zlepšení a využít převahu domácího prostředí v druhé polovině soutěže. Stínem prvního vítězství jsou dvě nedělní zranění hráček základní sestavy. V úvodních minutách Jany Kuncové, která by začátkem ledna měla mít kotník v pořádku. Větší smůlu si po utkání vybrala Lucka Rajchlová na ledu před areálem Aritmy, po operaci lokte bude rekonvalescence určitě komplikovanější a delší. Přeji tímto oběma rychlé uzdravení.

více...
14.12.2012:

I. LIGA ŽEN: Krnov odolal

Úvod utkání nám nevyšel a řadě hráček byla vidět nervozita. Do hry jsme se dostávali jen postupně a zbytečně chybovali. Radostnou událostí v úvodní části mohl být snad jen trojkový vstup do utkání Nikol Králíkové, která se vrátila do naší sestavy z působení v Karlových Varech. Z letargie nás ale nedostala. Z druhé čtvrtiny nejspíš trošku bolely oči. Oboustranně se více bojovalo s míčem, než hrál basket. Krnov nabídnuté šance do poloviny utkání využil a po krůčkách si budoval náskok. Do druhé poloviny jsme vstupovali s desetibodovým mankem, ale nastala malá změna, začali jsme drobné vedení hostí stahovat, až do nervy drásajícího závěru. Deset vteřin před koncem jsme dotáhli na rozdíl jednoho bodu a měli jsme po time-outu míč. Neproměnili jsme, a tak šťastnější se závěrečnou sirénou byly hostující hráčky.

více...
27.11.2012:

LIGA U19 (Starší dorostenky): Ani Benešov nekladl větší odpor

Již první čtvrtina rozhodla o průběhu zápasu. Rychle jsme si vybudovali náskok. V útoku se dařilo, jen jsme tentokrát lehce polevili v obraně. Dělali jsme zbytečné fauly, což se podepsalo především na naší dvojici pod košem – Ádě Tomkové s Pájou Fricovou, které již v polovině 3. čtvrtiny měly 4 fauly. V poslední části každou čekala cca minuta hry do 5. chyby. Absence zbylých dlouhých nuceně vytvořila novou dvojičku pivotů – Eva Kačabová s Andy Beranovou, která se po dlouhé době objevila na tomto postu a navíc měla rovněž 4 chyby. Naštěstí nemuselo dojít do další varianty s Kikinou Djačukovou :). Ukázalo se, že to byly jen drobné lapálie a i s nimi jsme opět ohrožovali stobodovou hranici, jen jsme poprvé v sezóně inkasovali šedesát bodů.

více...
27.11.2012:

LIGA U19 (Starší dorostenky): Debakl Budějovic překvapil

Od Budějovic jsem v letošní sezóně očekával, že budou bojovat o horní posty v tabulce ligy a před pražskou dvojičkou měli na vedoucí čtyřku jednobodovou ztrátu. V naší sestavě chyběla pro zranění jedna z elitních střelkyň Kristina Chmelová. Viróza přepadla většinu našich dlouhých. Po čtrnácti denní zdravotní pauze naštěstí mohla nastoupit Eva Kačabová a téměř stejně dlouhé léčbě achilovky Pavlína Fricová. Mé obavy se naštěstí nenaplnily. Od prvních minut jsme hosty nutili k chybám a trestali je. Přes veškerou snahu budějovického trenéra se všechny čtvrtiny vyvíjely stejně, snad jen v začátku druhé poloviny utkání jsme přistoupili laxněji, a tak po dvou minutách musel přijít time-out. Vrátil nás zpět do utkání a definitivně jsme rozhodli o výsledku s vysokým vítězstvím bez šance korigovat.

více...
27.11.2012:

DIVIZE ŽÁKYŇ U15: Souboj s favority na postup

Sobotní utkání v Českých Budějovicích, do kterého jsme vstupovali bez sester Slováčkových, jejichž výška pod koši citelně chyběla se, vyjma prvé čtvrtiny, neslo v poměrně slušném „ podotýkám na naše poměry“ výkonu děvčat. Velmi dobře se pod oběma koši prezentovala Taisia Erushina a na křídle hrála více než dobře Anča Brabcová. Pro soupeřovu obranu byla hodně nebezpečná. Děvčata se snažila o odstupovanou obranu, kterou nemohou zvládnout za měsíc, ale šlo to.

více...
27.11.2012:

I. LIGA ŽEN: Žabiny na lopatě…

Zřejmě nejlepší utkání sezóny jsme předvedli v Brně. Lídr soutěže se v naší obraně jen těžko hledal skuliny k zakončení. Vyrovnané utkání výjimečně neovlivnil náš, i když většinou krátkodobý, herní výpadek. Poprvé. Skóre se pohybovalo maximálně v rozmezí 4 bodů. Nebývá mým zvykem si stěžovat na rozhodčí, ale vzhledem k jejich nastavenému trendu pískání, kdy mělo Brno do poloviny 3 fauly, celkem deset… Nám do závěrečných vteřin utkání chyběly pro 5 chyb dvě hráčky – Tereza Matulková a Lucka Rajchlová. Škoda. Oběma se víkend vydařil, takto nám soupeřky sklouzly z lopaty. Mohlo to být ještě dramatičtější.

více...
27.11.2012:

I. LIGA ŽEN: V Tišnově opět chyběl kousek

Valosun jsme v sobotu trošku zaskočili, drželi jsme krok a v počátku stoického trenéra Mariana Svobodu jsme donutili k aktivitě. Sice jsme neustále dotahovali drobné vedení domácích, ale setřást nás se jim nedařilo. Chýlilo se k dramatickému závěru, ale přišel náš obvyklý výpadek. V polovině poslední čtvrtiny stačily dvě minuty, abychom inkasovali 13 bodů, nic nepomohl ani time-out. Bylo rozhodnuto. Sice na konci potěšila pochvala směrem k naší hře renomovaného trenéra domácích, ale potřebné body nám, bohužel, nepřinesla.

více...
24.11.2012:

LIGA Juniorek U19: Derby na Nuslích jsme zvládli

Pražské derby jsme tentokrát zvládli a prolomili pro nás zakleté koše z minulých zápasů. Od úvodních minut jsme šli do vedení a postupně navyšovali vedení až do třetí čtvrtiny, kdy jsme domácím v útoku nedovolili prakticky nic a trestali chyby domácích rychlými protiútoky. Vysoký náskok během poslední čtvrtiny se nám povedlo uhájit a odvést si důležité vítězství. Ve vydařeném utkání proti nelehkému soupeři svou premiéru v drese Aritmy, přes viditelnou nervozitu, zvládla Anička Hůlková. Vstup do letošní sezóny jí oddalovalo opakované zranění a zdlouhavý přestup z USK.

více...
24.11.2012:

LIGA ŽÁKYŇ U14: V druhém utkání byla BA lepší

Druhé utkání se Spartou bylo basketbalově pohlednější, ale Sparta hrála chytřeji s méně chybami a výtečně jí zahrála Jindrová. V první čtvrtině jsme šli do vedení a hráli celkem slušný basket. Když Sparta nasadila Jindrovou a náš tým hrál bez Julči Pospíšilové, tak prvních sedm minut jsme drželi náskok z prvé čtvrtiny. Pak se opětně naše děvčata „basketbalově zbláznila“, házela míče Sparťankám a poslední tři minuty jsme prohráli 2:15. Třetí čtvrtka, to byla přetahovaná, opět jsme v posledních dvou minutách dali pouze dva koše a Sparta vedla o pět bodů. V poslední čtvrtině jsme dokázali v páté minutě snížit na rozdíl jediného bodu, jenže v poslední pětiminutovce jsme dali pouze jednu šestku a Sparta si výhru pohlídala.

více...
24.11.2012:

ŽÁKOVSKÁ LIGA (U14): V prvním utkání na BA šťastná výhra

V pondělní předehrávce tradičního derby se Spartou byl k vidění spíše boj, než basketbalová krása. Výraznou individualitou na hřišti byla Julča Pospíšilová, jenže ve čtvrté čtvrtině nedala ani bod, navíc v šesté minutě se vyfaulovala a začalo peklo. Sparta vycítila šanci a navíc na rozdíl od předchozích čtvrtinek, proměnila téměř všechny šance a my naopak nic. Debakl v poslední čtvrtině ve výši 22:2 byl těžko pochopitelný. Ve druhé čtvrtině děvčata bez Julči dokázala čtvrtinku vyhrát. Závěr byl na infarkt, basketbalový bůh stál tentokrát na naší straně. V posledních vteřinách odvrátila prohru Taša Erushina, která stačila srazit přihrávku na úplně volnou Sparťanku. Tato výhra patří do kategorie šťastných. Uvidíme jak si povedeme v druhém utkání.

více...
29.10.2012:

LIGA U19: V neděli Ústí zlobilo

Po sobotním utkání s Teplicemi jsme nastoupili bez zraněné Týny Chmelové a s nachlazením bojující Verči Aulichové, kterou poprvé po zranění kotníku vystřídala Anička Smutná. Snadné vítězství nám nejspíš zůstalo v hlavě a jen pozvolna jsme se přemlouvali k vyššímu nasazení a soustředění. V úvodu nám míče lítaly na všechny a hlavně do autů, a tak výpadku Ústí využilo k radosti domácích diváků. Tu jsme trošku přibrzdili od deváté minuty, kdy přišla šňůra deseti bodů a otočila o 3 skóre v náš prospěch. Od druhé čtvrtiny jsme si začali budovat výraznější náskok. I když se tentokrát střídali lepší okamžiky s horšími, bez větších problému jsme přivezli body i z Ústí.

více...
29.10.2012:

LIGA U19: Ani zima v Teplicích nám mušku nerozhodila

Zimní počasí při startu StarTreka z Prahy nevěštilo příjemnou cestu, navíc po dojezdu nás teplická hala přivítala Mistrovstvím republiky v judu. Úklid žíněnek, koberců a zařízení halu pořádně vyvětral a posunul začátek téměř o hodinu. Nebylo divu, že první čtvrtina byla v podání obou družstev vlažnější. Do provozní teploty jsme se dostali dřív a vytvořili si dvanáctibodový náskok do druhé čtvrtiny. Ta, pro domácí, byla zlým snem. Příděl 2:36 nastavil poklidný průběh druhé poloviny. Po 98 bodu Andy ve třetí minutě, jsme stovku netrpělivě dobývali, až ji proměnila Eva Kačabová necelé tři minuty před koncem.

více...
29.10.2012:

I. LIGA ŽEN: Střelecká deka na Nuslích

Co k utrpení v hale Na Květnici napsat. Utkání se nevydařilo? Nejspíš. Chvílemi to vypadalo, jako by se hrálo s ragbyovým balonem na betonové desky s gumovou obroučkou. Výsledek v polovině tuto charakteristiku vystihuje 25:18. Zdálo se, že už nemůže být hůř. Bylo. Našich dvanáct bodů ve druhé části. Nusle se, na rozdíl od nás, malinko zmátořili, ale ani tak žádná sláva. Prostě a jednoduše, sport za trest, ze kterého o kousek lépe vyšli domácí. Raději rychle zapomenout.

více...
29.10.2012:

LIGA U19: Z Poděbrad body potěšily

V dohrávaném utkání domácí poprvé představili více hráček než v předešlých kolech ligy. Nastoupili na nás ve velkém stylu a než jsme se rozkoukali, bylo to o 10 bodů, když se nám po neúspěšném dobývání koše povedlo dát čtvrtý bod až po sedmi minutách hry. Kupili jsme chyby a byla znát absence zraněné Andy Beranové. Naštěstí jsme vzpamatovali a rychle korigovali v poslední minutě první čtvrtiny. Od začátku následující části jsme srovnali krok. Vypadalo to, že převezmeme aktivitu v utkání, ale poděbradské ve vedení stále držela neuvěřitelná úspěšnost v tříbodové střelbě (5/5), navíc si Pája Fricová udělala zbytečné 4 fauly. Od druhé poloviny zápasu jsme se tahali o vedení až do páté minuty závěrečné části, kdy domácím došla pára a do konce skórovali pouze dvěma trestnými hody z šesti. Pěkné vyrovnané utkání s radostnějším koncem pro nás.

více...
16.10.2012:

LIGA U19: Bodostroj se nám lehce zadrhl

Nevím, jestli jsme měli v hlavě snadné vítězství ze soboty, nebo jsme večer sledovali poslední utkání našich žen, možná na tom mělo i svůj podíl zranění Andy Beranové v úvodu utkání, ale dát koš byla nečekaná dřina. Na každý jsme potřebovali zhruba čtyři pokusy, i tak jsme sice vedli s DBaK, ale kdyby byl v polovině rozdíl o třicet, asi by se nikdo nedivil. Do druhé části jsme naštěstí opět vlétli. Pár proměněných brejků nám vrátilo dobrou náladu a nastavilo vyšší rozdíl v závěru, na který jsme se tentokrát malinko víc nadřeli. Dnes nás zřejmě čeká první větší zkouška v Poděbradech.

více...
16.10.2012:

LIGA U19: Stovečku si tentokrát odvezli Klatovy

Po dvou letech jsme překonali Klatovy, a to vyšším rozdílem, než zněly papírové předpoklady, přestože většina hráček hostí již přešla do žen. Tradičně naordinovaná klatovská zóna na nás nefungovala. Rychlé protiútoky nám zaručovaly bleskový nárůst skóre přes stálé točení všech hráček a dobrou obranou jsme nepovolili žádnou komplikaci.

více...
16.10.2012:

I. LIGA ŽEN: Zatím bez vítězství

Jak jsem již uvedl, liga nám začala třemi dlouhými výlety na Moravu a do Pardubic. Ani v jednom utkání jsme se nemohli považovat za favority a dovést vítězství by bylo z mého pohledu překvapení. Teprve během září se podařilo družstvo doplnit a konsolidovat. Do přípravy se nezapojily Petra Bakajsová a Tereza Matulková, které plnily své povinnosti ve VŠ Praha a uvolněny byly pouze na jeden náš trénink a utkání s Benešovem. Přesto jsme odehráli vyrovnaná utkání a myslím, že domácí vždy potrápili. K překvapení chyběl jen krůček, rozhodovaly nevynucené chyby v krátkém časovém úseku, které vyplývají zatím z nesehranosti, ale chybí i více herních zkušeností v této soutěži.

více...
16.10.2012:

I. LIGA ŽEN: ABY ZMĚN NEBYLO MÁLO

Sezónu jsme zahájili nejen s nově složeným a značně omlazeným družstvem žen, ale i s novým názvem v I. lize, jak jste již většinou zaregistrovali ve výsledkových tabulkách. Hlavním partnerem basketbalu SK Aritma se v letošní sezóně 2012/13 stala finanční skupina Fain finance, která k finanční podpoře klubu připravila i pro její členy zvýhodněnou nabídku.

více...
25.09.2012:

I. LIGA ŽEN 2012 – 2013

Družstvo žen vstoupilo do prvoligové sezóny po značných změnách, než tomu bylo v sezóně uplynulé. V té nadcházející bude stát před děvčaty nelehký úkol, většina opor a střelkyň po nepříliš úspěšných dvou sezonách ukončila v Aritmě z různých důvodů činnost, a tak naše družstvo prošlo úplnou přestavbou. Vstup do soutěže nám neulehčil ani los, který nás odsoudil v začátku k téměř smrtelným šesti utkáním venku, s úvodem Ostrava, Krnov, Olomouc, Pardubice …

více...
17.09.2012:

LIGA U19: Liberec jsme stovkou nepotěšili

Liberec k nám v neděli dorazil bez hlavní opory Petry Minaříkové a pod košem to bylo citelně znát. Utkání jsme zahájili obdobně jako v sobotu, jen jsme soupeři neumožnili se nadechnout. Malinko jsme sice zvolnili ve druhé čtvrtině, abychom to dohnali v následujících. Stobodovou hranici pokořila trestným hodem Pája Fricová dvě minuty před koncem, pro nás nečekaně jednoduché utkání. Jen abychom po raketovém vstupu do soutěže předčasně nezpychli, ještě je co pilovat. V některých momentech nám, i vzhledem k brzkému začátku ligy, souhra viditelně skřípala.

více...
17.09.2012:

LIGA U19: Sezóna odstartována více než úspěšně

S Jabloncem se nám dlouhodobě nedařilo, ale obávaného ligového soupeře jsme naprosto zaskočili. Do šesté minuty druhé čtvrtiny jsme inkasovali pouze 9 bodů, trestali řadu chyb a rozdíl se vyhoupl až na rozdíl 30. Bylo rozhodnuto. Točení naší sestavou sice dovolilo hostům se nadechnout k odporu, ale žádné větší komplikace nenastaly. Přes veškerou snahu o korigování skóre, se rozdíl stále pohyboval kolem zmíněné hranice a chvílemi hrozil i větší odstup. Úvod z říše snů, poprvé jsme mohli oslavit vítězství nad tradičním rivalem z nižších věkových kategorií.

více...
17.09.2012:

ŽÁKYNĚ U15: První kolo divize – jsme pozadu

V prvém divizním utkání nám nepomohla ani Julča Pospíšilová, protože na vše byla sama. Hosté měly tři hráčky, které hrají sice o malinko hůře než- li Julča, ale jsou tři. V prvé půli jsme dokázali plnit taktické úkoly a držet poměrně solidní výsledek. více...
07.09.2012:

ROZPIS LIGOVÝCH UTKÁNÍ ČBF 2012/13

ŽENY "A" - I. LIGA ŽEN

LIGA U19 (STARŠÍ DOROSTENKY)

EXTRALIGA U17 ( MLADŠÍ DOROSTENKY)

více...
02.06.2012:

V pondělí dne 28. května 2012 se rozloučila basketbalová veřejnost s Františkem Kovářem.

František se narodil 10. ledna 1940 a již od roku 1957 začal s trénováním dívek, když sám, jako sotva sedmnáctiletý, již hrál za muže. Z jeho iniciativy byl založen oddíl dívčího basketbalu v TJ Sokol Vokovice, který se později stal základem úspěšného basketbalového klubu Aritmy Praha.

více...
11.03.2012:

I. LIGA ŽEN (PLAY – OUT): Rozhodla poslední čtvrtina

Nedělní strakonická dvojička začala v „Aritma aréně“ jako přes kopírák. Jen počet našich faulů nám malinko komplikoval život, hlavně u naší jediné střední rozehrávačky. Proto jsem lehce zaskočil Katku Kolářovou, kterou jsem na tři minutky před půlkou v této funkci zkusmo vykoupal :-). V následujících minutách dirigentskou úlohu úspěšně převzala Kíťa Řezníčková.

více...
11.03.2012:

I. LIGA ŽEN (PLAY – OUT): Ve Strakonicích jsme nezaváhali

Do prvního utkání o udržení jsme nastoupili bez naší obávané střelkyně Míši Husníkové, které tímto přeji brzké uzdravení. Nezačali jsme nijak oslnivě, viditelně na nás trošku seděla nervozita. Bojovnost nechyběla, ale odpovědnost malinko svazovala v útoku. Obdobně lze charakterizovat i domácí, a tak se více bojovalo a bránilo, než by se dostavil pěkný basketbal. V obranné činnosti jsme měli navrch, proto jsme postupně zvyšovali náskok až na deset bodů. Šťastná trojka v poslední sekundě této části nás ale rychle vrátila na zem.

více...
10.03.2012:

I. LIGA ŽEN: Ani toto vítězství bohužel nestačilo na postup do PLAY OFF…

neděle 26. února 2012

ARITMA Praha – BC Benešov 76 : 69 (13 : 22, 36 : 38, 53 : 53)
Husníková Michaela – 17 (1 x 3, TH: 16/14), Řezníčková Kristina – 15, Junková Petra – 10, Bakajsová Petra – 10, Kolářová Kateřina – 9 (1 x 3), Králíková Nikol – 6 (1 x 3), Sadrievová Jana – 4, Sokolová Kristina – 3, Hniličková Dagmar – 2, Häuslerová Jana, Ctiborová Petra, Rajchlová Lucie.
Trojky: 3 – 2, TH: 37/29 – 27/23, chyby: 20 – 29

více...
10.03.2012:

I. liga žen: Obrovský propadák a nezvládnutá koncovka..!

sobota 25. února 2012

ARITMA Praha – BK Strakonice „B“ 79 : 81 (15 : 14, 25 : 28, 44 : 43)
Sokolová Kristina – 18 (3 x 3), Junková Petra – 17, Bakajsová Petra – 10, Řezníčková Kristina – 8 (1 x 3), Králíková Nikol – 7 (1 x 3), Ctiborová Petra - 6, Kolářová Kateřina – 5 (1 x 3), Veselá Eva – 3 (1 x 3), Sadrievová Jana – 3, Rajchlová Lucie – 2, Hniličková Dagmar, Häuslerová Jana.
Trojky: 7 – 8, TH: 29/19 – 39/31, chyby: 28 – 25

více...
25.02.2012:

I. LIGA ŽEN: Příliš mnoho chyb nás stálo kýžené vítězství..!

neděle 12. 2. 2012

BA Sparta Praha - ARITMA Praha 77:57 (20 : 17, 38 : 35, 57 : 47)
Body: Husníková Michaela – 16 (2 x 3), Bakajsová Petra – 11, Vodičková Zuzana – 5, Řezníčková Kristina – 4 (1 x 3), Junková Petra – 4, Sokolová Kristina - 4, Hniličková Dagmar – 4, Häuslerová Jana – 4, Veselá Eva – 3 (1 x 3), Sadrievová Jana – 2, Rajchlová Lucie.
Trojky: 7 – 4, TH: 32/22 – 25/15, chyby: 26 – 31

více...
25.02.2012:

I. LIGA ŽEN: Poměrně hladké vítězství…

neděle 29. 1. 2012

ARITMA Praha – Lokomotiva KRNOV 74 : 59 (22 : 10, 43 : 25, 57 : 40)
Body: Bakajsová Petra – 17, Sadrievová Jana – 11, Junková Petra – 10, Husníková Michaela – 6 (2 x 3), Řezníčková Kristina – 6 (1 x 3), Sokolová Kristina – 6, Rajchlová Lucie - 4, Vodičková Zuzana - 4, Hniličková Dagmar – 4, Ctiborová Petra – 3 (1 x 3), Häuslerová Jana – 3, Veselá Eva.
Trojky: 4 – 4, TH: 14/10 – 14/11, chyby: 15 – 13

více...
25.02.2012:

I. LIGA ŽEN: Poněkud smolná koncovka…

sobota:28. 1. 2012

ARITMA Praha – SBŠ OSTRAVA 78 : 84 (19 : 10, 38 : 34, 56 : 52)
Body: Husníková Michaela – 19 (3 x 3), Bakajsová Petra – 14, Junková Petra – 14, Sokolová Kristina – 10 (1 x 3), Vodičková Zuzana – 7 (1 x 3), Sadrievová Jana – 6, Řezníčková Kristina – 4, Hniličková Dagmar – 4, Rajchlová Lucie, Ctiborová Petra, Häuslerová Jana, Veselá Eva.
Trojky: 5 – 3, TH: 22/15 – 36/31, chyby: 27 – 22

více...
25.02.2012:

I. LIGA ŽEN: Nedokázali jsme navázat na dobrý výkon ze sobotního utkání..!

neděle 15. 1. 2012

SK UP Olomouc – ARITMA Praha 93 : 71 (30 : 19, 47 : 42, 68 : 58)
Body: Bakajsová Petra – 20 (TH: 6/6), Husníková Michaela – 19 (4 x 3), Vodičková Zuzana – 6, Sokolová Kristina – 5, Řezníčková Kristina – 5 (1 x 3), Králíková Nikol – 5 (1 x 3), Rajchlová Lucie – 4, Junková Petra – 4, Hniličková Dagmar – 3, Sadrievová Jana.
Trojky: 12 – 6, TH: 22/15 – 23/17, chyby: 20 – 23

více...
25.02.2012:

I. LIGA ŽEN: Skvělá kolektivní hra a cenné vítězství..!

sobota: 14. 1. 2012

Frisco BRNO „B“ – ARITMA Praha 52 : 64 (9 : 15, 20 : 27, 39 : 49)
Body: Junková Petra – 18, Husníková Michaela – 12 (2 x 3), Vodičková Zuzana – 10, Řezníčková Kristina – 9 (1 x 3), Bakajsová Petra – 8, Sokolová Kristina – 6, Hniličková Dagmar – 2, Sadrievová Jana - 2, Králíková Nikol – 0, Rajchlová Lucie.
Trojky: 4 – 3, TH: 20/18 – 21/16, chyby: 20 – 17

více...
25.02.2012:

I. LIGA ŽEN: Skvělý úvod a trpělivá koncovka..!

neděle 18. 12. 2011

ARITMA Praha - BKJ KRALUPY 78 : 74 (22 : 13, 45 : 40, 62 : 60)
Body: Řezníčková Kristina – 15 (2 x 3), Junková Petra – 14, Husníková Michaela – 12 (1 x 3), Bakajsová Petra – 11, Sadrievová Jana – 11, Králíková Nikol – 6 (2 x 3), Sokolová Kristina – 4, Häuslerová Jana – 3, Hniličková Dagmar – 2, Rajchlová Lucie – 0.
Trojky: 5 – 4, TH: 22/19 – 21/14, chyby: 19 – 20

více...
25.02.2012:

I. LIGA ŽEN: Osudná 3. čtvrtina..!

sobota 17. 12. 2011

BKJ KRALUPY – ARITMA Praha 67 : 58 (16 : 17, 30 : 30, 49 : 40)
Body: Bakajsová Petra – 13, Králíková Nikol – 8 (2 x 3), Řezníčková Kristina – 7 (1 x 3), Husníková Michaela – 6 (2 x 3), Sadrievová Jana – 5 (1 x 3), Junková Petra – 5, Sokolová Kristina – 4, Ctiborová Petra – 4, Hniličková Dagmar – 4, Häuslerová Jana – 2, Rajchlová Lucie – 0.
Trojky: 4 – 6, TH: 19/15 – 7/4, chyby: 15 – 18

více...
25.02.2012:

I. LIGA ŽEN: Kupíme chybu za chybou a opět příliš „ztrátujeme“ !

neděle 4. 12. 2011

ARITMA Praha – Sparta Praha 76 : 80 (20 : 16, 40 : 39, 55 : 56)
Body: Husníková Michaela – 17 (5 x 3), Bakajsová Petra – 11, Junková Petra – 10, Vodičková Zuzana – 9, Sokolová Kristina – 8, Řezníčková Kristina – 8 (1 x 3), Králíková Nikol – 5 (1 x 3), Hniličková Dagmar – 4, Sadrievová Jana - 2, Kučerová Zuzana - 2, Rajchlová Lucie.
Trojky: 7 – 3, TH: 24/19 – 29/27, chyby: 26 – 19

více...
25.02.2012:

I. LIGA ŽEN: Slabá vůle po vítězství !

sobota 3. 12. 2011

ARITMA Praha – Sokol Pečky 66 : 72 (12 : 16, 29 : 33, 46 : 52)
Body: Bakajsová Petra – 14, Sokolová Kristina – 13, Králíková Nikol – 11 (1 x 3), Husníková Michaela – 10 (2 x 3), Hniličková Dagmar – 10, Vodičková Zuzana – 3 (1 x 3), Řezníčková Kristina – 3, Junková Petra – 2, Veselá Eva, Rajchlová Lucie, Kučerová Zuzana, Sadrievová Jana.
Trojky: 4 – 4, TH: 26/20 – 25/16, chyby: 24 – 21

více...
06.12.2011:

I. LIGA ŽEN:Pokračujeme ve vítězném tažení…!

Po parádním výkonu v Benešově jsme přejížděli do Strakonic s vizí přivézt si domů plný bodový zisk z „venkovních zápasů“. Ve městě proslulého basketbalového trenéra Vondřičky nás ale hned v úvodu zaskočila domácí děvčata, doposud opředená pouhými dvěma výhrami a sobotní porážkou s Kralupami, svou agresivitou v útočném doskoku a kvalitní obranou. Naproti tomu stála naše totální nemohoucnost vstřelit koš z jakékoliv pozice. Proto jsme také prakticky celé dvě hrací období nebyli schopni nalézt ten pravý klíč k překonání dobře fungující strakonické defensivy. Po promyšlené hře a rozumné domluvě jsme ale převzali pomyslnou taktovku hry do svých rukou a mladý soupeřův tým začali i přes jeho značný odpor přehrávat. Závěrem by se dalo říci, že pokud nás opustí zranění, vyhneme se nemocem všed. dní a udržíme si tréninkovou morálku, tak bychom mohli pomýšlet i na vyšší příčky než tomu bylo doposud !

více...
06.12.2011:

I. LIGA ŽEN: Umíme hrát skutečně pohledný basketbal…!

Na palubovku v tu dobu 5. týmu tabulky jsme odjížděli po nepříliš dobrém období, kdy se řada hráček vracela k utkáním po předešlých zdravotních obtížích, nemocech či menších zraněních. Některé hráčky se dokonce nemohly zapojit ani v tomto utkání, a tak náš kádr na víkend čítal pouhých 11 hráček. Nutno podotknout, že i přes toto negativum nám zřejmě menší tréninkový výpadek a nutný odpočinek přišel skutečně vhod. Dosud jsme neodehráli tak těžké utkání s takovou grácií a projevenou zkušeností, s jakou jsme dovedli střetnutí s celkem Benešova k vítěznému cíli. Pravdou je, že začátek nám tedy příliš nevyšel. Vůbec se nedařilo našim podkošovým hráčkám. Ty však bravurně zastoupily ostatní členky družstva a výsledek se nakonec dostavil. Jen tak dál !!

více...
06.12.2011:

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKYŇ: Elitní čtyřka na naší palubovce

Sobotní utkání s týmem Brna, kde jsme v prvém kole prohráli s nulou, potvrdilo, že jsme v základní části žákovské ligy zřejmě hráli s týmem, který bude horkým favoritem pro zisk titulu přeborník ČR. Hosté bez Adamcové, ale se Smolíkovou předváděli velice pohledný basketbal s řadou perfektních akcí. Naše družstvo dokázalo dát nějaké koše, ale pro tým Brna jsme byli více, než-li snadným soupeřem. Žákovské lize by asi více slušel dvoustupňový systém, tedy rovnou extraliga a dvě regionální ligy. Stínem utkání je zraněné koleno Karolíny Polákové.

více...
15.10.2011:

PRAŽSKÝ PŘEBOR – ŽENY „B“: Po 2. kole vyrovnaná bilance

Jako druhé v Praze zahájilo Béčko a vyrazilo na horkou půdu Sparty B, kde se nevyhrává. Mně se s Rózou podařilo dorazit po první čtvrtině a než jsem se rozkoukal, bylo to o patnáct. Kolem tohoto rozdílu se skóre motalo až do konce utkání. Tradici jsme ani letos tedy nezlomili.

více...
15.10.2011:

I. TŘÍDA ŽEN - JUNIORKY: Po dvou utkáních zatím bez ztráty

Začaly již i pražské soutěže, do kterých vstoupily jako první naše Juniorky. Pro začátek nic jednoduchého, nehostinná hala s betonovou podlahou v Hostivaři a družstvo Medicíny, které spadlo z Přeboru. Pro řadu dorostenek to navíc byla premiéra v soutěži žen. Začátek se nesl v tomto duchu a jen pomalu jsme se rozkoukávali. Od poloviny jsme konečně zrychlili přechod do útoku a šli do vedení, které jsme udrželi až dokonce.

více...
15.10.2011:

LIGA MLADŠÍCH DOROSTENEK (U17):Dvě vítězství na úvod

Mladší dorostenky zahájily ligovou sezonu více než úspěšně. Pardubice nám úlohu trošku usnadnily tím, že dorazilo pouze šest hráček. Než se šestice rozkoukala, přišla přílivová vlna, která přinesla po první čtvrtině téměř třicetibodové vedení a od prvních vteřin nastavila vývoj utkání. Hosty jsme k ničemu nepustili a i při pravidelném točení všech dvanácti hráček jsme stobodovou hranici atakovali osm minut před koncem.

více...
03.10.2011:

LIGA STARŠÍCH DOROSTENEK (U19): Doma plný bodový zisk

I dorostenky zahájily ligový víkend s Kladnem. Zápas navázal na žákyně, a tak se k stávajícím divákům přidali další a zcela tak vyprodali naší „arénu“. Rachot nabral ještě na síle. Atmosféru by mohli závidět i leckde na fotbalovém stadionu. Úvod patřil vyhecovaným hostům, kteří nám chtěli vrátit předchozí porážku. V posledních dvou minutách této části, jsme ale definitivně otočili stav. Jednobodové vedení jsme začali navyšovat. O osudu utkání rozhodla řada ztrát hostů v začátku třetí čtvrtiny, které jsme potrestali desetibodovou šňůrou. Chvilku jsme nechali soupeřky nadechnout, abychom v páté minutě poslední části další desetibodovou řadou odskočili na rozdíl osmadvaceti. V závěru jsme umožnili drobnou korekci, ale ta nám už nesebrala vysoké vítězství.

více...
02.10.2011:

LIGA STARŠÍCH ŽÁKYŇ (U15): Víkend se vydařil

Naším tradičním soupeřem je Kladno. I tentokrát přijelo početné obecenstvo, které se za podpory trubek a bubnu snažilo v Aritma „aréně“ navodit domácí atmosféru. Nezabralo to. V první čtvrtině jsme 34 body hosty téměř smetli z palubovky. Úvod druhé čtvrtiny patřil kladenským děvčatům a opět vyburcoval jejich fanoušky k hlasité podpoře. I tak skóre v polovině zůstalo na desetibodovém rozdílu v polovině. Na druhý koš jsme zahájili znovu aktivně a vybodovali si až dvacetibodový náskok. O ten jsme během tří minut přišli. Šest bodů náskoku před poslední částí slibovalo zajímavý závěr. Ten se ale nekonal. Díky zlepšené obraně jsme inkasovali jen tři koše a v poklidu vyhráli.

více...
30.09.2011:

ARITMA Praha – I. Liga žen

Družstvo žen vstupuje i letos do své další ligové sezóny a jistě budeme všichni pevně doufat, že se svého úkolu zhostí o poznání lépe, než tomu bylo v sezóně uplynulé. V té nadcházející bude stát před děvčaty nelehký úkol, a to „odrazit se z pomyslného dna“ ligové tabulky, „zahodit za hlavu“ loňský neúspěch, pokořit směle více soupeřů a mířit tak k metám vyšším než tomu bylo v prošlém soutěžním ročníku.

více...
30.09.2011:

I. LIGA ŽEN: K vítězství chyběl jen malý krok..!

Ke svému druhému utkání letošní sezóny jsme zajížděli na půdu obávaného soupeře do Peček. Bohužel však značně oslabeni o podkošové hráčky. Kádr domácích ovšem také doznal jistých změn na hráčských postech. Oproti loňské sezóně chyběly trenérovi družstva 3 hráčky základní sestavy. Ale i přes tuto citelnou obměnu v týmu domácích jsme nebyli schopni dovést utkání do vítězného konce. V tomto směru by se asi dalo hovořit o jasném podcenění soupeřek z naší strany. Ve své podstatě nás ale i tak dokázaly „přehrát“ pouhé 3, resp. 4 skórující hráčky (67 bodů z celkového počtu družstva).

více...
30.09.2011:

I. LIGA ŽEN: Zasloužené a především důležité první vítězství…!

V sobotu nás čekala první ostrá zkouška na úvod nového soutěžního ročníku. A ač našeho družstvo zasáhlo několik podstatných změn v hráčském kádru, kdy jsme byli oslabeni zejména pod košem, tak jsme i přesto všichni věřili v úspěch v utkání. A i přes několik náročných posledních týdnů, kdy jsme stále ještě ladili formu a otřepávali se z drobných zranění, je v tuto chvíli možno říci, že jsme ve zkoušce obstáli na výbornou. Ba co víc – soupeřky jsme přímo deklasovali a prakticky je vůbec nepustili do hry. I přesto, že hráčky Sparty po celou dobu utkání kladly značný důraz v obraně, tak nebyly schopné zadržet náš neuvěřitelný útočný nápor. Držet s námi krok se Sparťankám dařilo pouhou první čtvrtinu. Pak jsme však otěže utkání převzali pevně do svých rukou. Nutno říci, že nám dobře vycházely útočné i obranné činnosti jednotlivce, k tomu se přidal i kvalitní kolektivní výkon a přesná střelba. Za zmínku stojí i fakt, že jsme dokázali vyhrát všechna čtyři hrací období, a tudíž i celé klání. Víc k utkání asi není co dodat, snad jen: „Hlavně neusnout na vavřínech!“

více...
26.09.2011:

LIGA STARŠÍCH DOROSTENEK (U19): Z venku vezeme jedno vítězství

Přes řadu objížděk se nám podařilo dorazit do Kožlan, kde se nám zatím nedařilo. Úvodní čtvrtina, kterou jsme sice zahájili dobře, pravidlo potvrzovala. O lehké vedení jsme přišli neaktivní obranou, kdy tři trojky vrátily domácí do hry a věnovali jsme tak jednobodové vedení. Ve druhé části jsme zlepšili obranu a především doskok. Začalo se dařit střelecky a bez větších problémů jsme utkání dovedli do vítězného konce.

více...
25.09.2011:

LIGA STARŠÍCH DOROSTENEK (U19): Utrápené vítězství

Po úspěšném turnaji v Liberci, kde jsme soupeře potkali až ve finále, kam s námi došly naše mladší dorostenky, nám zřejmě v hlavě zůstalo snadné vítězství nad domácími. Na Aritmu ale dorazil sebevědomější Liberec posílený hráčkami Jablonce. Pěkně nám ve vyrovnaném utkání zatopili. Sice jsme většinu zápasu vedli, ale řadou nevynucených chyb jsme si sami komplikovali život a připravili pro diváky srdeční masáž v závěrečné minutě, kdy nejen hosté opět korigovali, ale navíc dostali 3 sekundovou šanci na srovnání, kterou po oddechovém čase nevyužili.

více...
25.09.2011:

LIGA STARŠÍCH ŽÁKYŇ (U15): Vítězství v Chomutově potěšilo

Ligu jsme zahájili se Sokolem Toužim, kde jsme nečekaně zlobili domácí, kteří počítali s hladším průběhem utkání. Ještě v polovině jsme si drželi vedení, ale ve druhé minutě třetí čtvrtiny trojkou zavelela k obratu Hanka Gašicová a po zbytek utkání jsme již jen dotahovali domácí vedení.

více...
15.09.2011:

Dětský festival KAŠPÁRKOHRANÍ HUDBA/ DIVADLO/ HRY

25.9.2011 KEMP DŽBÁN a SK ARITMA PRAHA 6
ZAČÁTEK 12:00 – 20:00 HOD. VSTUP ZDARMA!

Třetí ročník největšího dětského festivalu v České republice se koná v neděli 25. září od 12:00 do 20:00 hod. v Kempu Džbán a sportovním areálu SK Aritma Praha. Pro rodiny s dětmi si KAŠPÁRKOHRANÍ připravilo hravé odpoledne plné interaktivní zábavy, vystoupení špičkových hudebních a divadelních souborů, vrcholových olympijských a paralympijských sportovních aktivit, tvůrčích a řemeslných dílen. Nezapomenutelný adrenalinový zážitek nabídne QUIKSILVER U- RAMPA SKATE & BMX SHOW s mistrem světa na kole BMX Honzou Valentou a dalšími předními světovými jezdci na koloběžce a skateboardu.

více...
06.09.2011:

ROZPIS LIGOVÝCH UTKÁNÍ ČBF 2011/12

ŽENY "A" - I. LIGA ŽEN

LIGA STARŠÍCH DOROSTENEK

LIGA MLADŠÍCH DOROSTENEK

LIGA STARŠÍCH ŽÁKYŇ

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKYŇ

více...
24.06.2011:

Turnaj kadetek v Klatovech

Turnaje se zúčastnily 3 vývěry krajů (Jihočeský, K. Vary a Praha) dále Slovanka, Strakonice a naše družstvo. Utkání se hrálo na dva poločasy a 20 minut.

První utkání v turnaji jsme začali poměrně dobře, bohužel 21 ztrát nás připravilo o lepší výsledek. Agresivnější hra nám vynesla 13 získaných míčů, což je proti družstvu Slovanky dobré. Střelba z pod koše 12/9 byla velice dobrá a i střelba z pole 10/4 byla uspokojivá. V utkání podala dobrý výkon Pavlínka Fricová s 8 obranými doskoky a jedním útočným a 10 body byla nejlepší hráčkou utkání. Pochvalu i přes řadu ztrát si zaslouží i Verča Aulichová, která statečně vyvážela a rozehrávala míče proti tradičně agresivní obraně a přidala několik pěkných asistencí. V tomto utkání jsme podali nejlepší výkon na celém turnaji.

více...
05.06.2011:

STARŠÍ ŽÁKYNĚ: Postup do ligy

Ve druhém kole kvalifikace nás čekal herně neznámý soupeř z Tábora. Obě utkání jsme po dohodě sehráli v jeden den na táborské půdě, za což děkujeme sportovnímu přístupu „domácích“, protože by nás v nedělní odvetě na Aritmě čekali problémy s odjezdem části hráček do Francie.

více...
03.06.2011:

KVALIFIKACE O LIGU STARŠÍCH ŽÁKYŇ: Musíme do druhého kola

Kvalifikaci zahájilo naše utkání s Libercem. V úvodních minutách jsme zdaleka nepřipomínali favorita. Nervozita nám svazovala ruce i nohy. Od páté minuty už bylo ale vše jinak. Několik zisků a proměněných protiútoků nám dalo křídla. Skóre narůstalo raketovou rychlostí a bylo jen otázkou, jakým rozdílem utkání skončí.

více...
05.04.2011:

II. TŘÍDA MUŽI: Tygrovi jsme setnuli hlavu

Pomocníci Kabira Bediho si přijeli pro 2 body, ale se zlou se potázali…

více...
05.04.2011:

II. TŘÍDA MUŽI: Cesta do hlubin študákovi duše

K utkání s mediky jsme dorazili v hojném počtu 9 lidí a že domácích bylo také povícero, skoro jsme se do kabinetu gymnázia Na Vítězné pláni nevešli. Název toho místa byl vskutku trefný…

více...
14.03.2011:

II. TŘÍDA MUŽI: Vražda v kufru

Ještě pár hodin před utkáním jsme netušili, jestli nás bude alespoň 5 a žili v obavách, zda se utkání odehraje, o víře v naše vítězství ani nemluvě....

více...
14.03.2011:

II. TŘÍDA MUŽI: Smolná prohra

Utkání s týmem ČT4 se nám nevydařilo....

více...
23.02.2011:

II. TŘÍDA MUŽI: Jak je dobré míti rozhodčí

To byl dneska zápas. Nastoupili jsme a věděli jsme do čeho jdeme. Hokejová výstroj a kolečkové brusle. Tak vypadalo prvních 5 minut…

více...
04.02.2011:

I. LIGA ŽEN: Jedno vítězství zatím nic neřeší

Do utkání s Ostravou jsme vstoupili nervózně, kupili jsme zbytečné chyby a trestuhodně zahazovali jasné střelecké pozice. Hosté naopak neuvěřitelně trestali jak nabídnuté pozice, tak občas přidali šťastnou větev, kterou nás neustále udržovali v drobném odstupu. V závěru ještě vykřesaly naději na zvrat dvě trojky Míši Husníkové, ale podvrknutý kotník Kristiny Sokolové nás opět usadil, navíc vyhlídky na nedělní utkání s Olomoucí nebyly nijak růžové.

více...
04.02.2011:

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKYŇ: Nepřekvapili jsme

Sparta se sice potýká s vnitřními problémy, ale k nám dorazila koncentrovaná na hru a prakticky v plném složení, což se o nás říct nedalo. Vzhledem k absenci Verči a delším tréninkovým výpadkům Vendy s Žili jsme se jen těžko prosazovali a produkovali mnoho nevynucených chyb. Hostům jsme tak značně usnadnili úlohu.

více...
02.02.2011:

II. TŘÍDA MUŽI: Dynamo jsme přetlačili

Když se chce, tak to jde. Sice jsme to zase málem projeli, ale tentokrát to vyšlo…

více...
31.01.2011:

II. TŘÍDA MUŽI: Fénixe jsme neoživili...opět

K utkání s bájným ptákem z Modřan jsme přistoupili opravdu zodpovědně a úvod utkání nemohl nechat nikoho na pochybách, kdo byl v pátek v A-Aréně pánem…

více...
31.01.2011:

II. TŘÍDA MUŽI: Tragédie na Klamovce

Slovy klasika:"Utkání se nám nevydařilo."

více...
19.01.2011:

LIGA STARŠÍCH DOROSTENEK: Pár šrámů, ale dva body vezeme

Opět jsme se dočkali, již tradičního ragby na Kladně. Po první čtvrtině jsme mohli vést bez větších problémů o 20 a nikdo by se nedivil. Přehlídka neproměněných brejků a volných střel z podkoše, předesílala, že si koledujeme o problém. Ve druhé části jsme vývoj utkání otočili v náš prospěch. Rozhodčí ale nastavili hodně volný metr, kdy za druhou čtvrtinu pískli jediný faul, a tak se začínalo jiskřit. Domácí po přestávce vyzkoušeli zónu, nepomohlo to. Vytáhli obranu a začalo ragby na místním pogumovaném betonu. Přesto jsme stále drželi malý náskok do chvíle, než pro pátý faul musela střídat Verča Rajchlová a následně Tonda Machová. V dramatické koncovce jsme vedení udrželi, a tak se na řadu modřin lépe zapomene :-).

více...
19.01.2011:

LIGA STARŠÍCH ŽÁKYŇ: Výjezd se nám nevydařil

Po překvapivém domácím vítězství nad Trutnovem, jedním z lídrů soutěže, bylo nad Slunce jasnější, že nás rozhodně nepodcení. Po vyrovnané první čtvrtině, kdy jsme domácí udrželi na uzdě, bylo hůř. Začalo se projevovat, že jsme v kádru měli jen jednu rozehrávačku a vleklé zdravotní problémy Anety. Střelecky jsme zcela vyhořeli. S 36 body za utkání, jsme nemohli pomýšlet na lepší výsledek.

více...
19.01.2011:

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKYŇ: Dvojička s Prosekem skončila smírem

Začínalo se v Aritma aréně. Utkání bylo do třetí čtvrtiny zcela vyrovnané a příliš košů nepadalo. V poslední čtvrtině se nám povedlo prosecké družstvo rozběhat. Pár rychlých protiútoků a střel ze střední vzdálenosti zajistily náskok a klid do závěrečných minut.

více...
19.01.2011:

ŽENY "B": Nusle nedostaly body zadarmo

Na domácí půdu přijelo druhé družstvo soutěže, čehož jsme se nezalekly a s úsměvem se začaly rozcvičovat. První polovina utkání byla ve vysokém temtu, které soupeřky nasadily a nám bylo jasné, že to lehký boj nebude. Rozdíl 4 bodů o poločase nám ale dával naději, že bychom mohly tohoto silného soupeře porazit. Bohužel pár špatnými přihrávkami, uspěchanou střelbou a nepozorností v obraně se zázrak nekonal. Škoda, bylo to pěkné utkání a nezbývá mi než pochválit Gabču Hejnovou, která skvěle bojovala i za konečnou cenu 5 faulů dvě minuty před koncem utkání. Ale abych nechválila jen ji, musím pochválit všechny, i ty, co do utkání tolik nezasáhly, zato mohutně povzbuzovaly z lavičky. K výkonu rozhodčích se vyjadřovat nebudu, bylo by to zbytečné a myslím, že vše podstatné bylo při utkání řečeno. I když malé rýpnutí si neodpustím. Možná, že kdyby leckdy arogantní a namyšlení rozhodčí sestoupili ze svého piedestalu a sem tam se nad nějakou výtkou zamysleli, bylo by to fajn. :-)

více...
19.01.2011:

I. LIGA ŽEN: Smolný „sparťanský“ víkend

V sobotu k nám dorazil tradiční letenský soupeř. Od začátku jsme Sparťankám usnadňovali pozici řadou nevynucených chyb a především trestuhodným neproměňováním z podkoše. Přesto bylo utkání, díky bojovnosti, do posledních vteřin vyrovnané. Nezbývalo než po celou dobu dotahovat drobný náskok, bohužel až do závěru odolal.

více...
17.01.2011:

II. TŘÍDA MUŽI: Hugo z hor nedorazil

K prvnímu utkání v novém roce jsme se do naší A-areny sešli v počtu 7mi kousků + Venca. Šťastné číslo 7, sice pátek ale 13. Naštěstí bylo o den dřív, co víc si přát k úspěšnému vstupu do druhé poloviny sezóny…

více...
14.01.2011:

LIGA MLADŠÍCH DOROSTENEK: Rok 2011 jsme zahájili s Benešovem

K utkáním ve dvojičce nastupoval náš tým bez zraněných Vaskové, Slavíčkové, Kapustové a Kalibové a proto bylo v nominaci hned pět hráček kategorie žákyň. Sobotní utkání v Benešově rozhodl náš dobrý vstup do utkání, dobře odehraná třetí čtvrtina, kdy jsme v závěru čtvrtiny šňůrou osmi bodů v podstatě rozhodli zápas. Nejlepší hráčku domácích Remešovou důsledně bránila Eva Kačabová a při střídání Evy Karolína Kubíčková a obě hráčky se hodně zasloužily o naší výhru. Dalším důležitým faktorem byla výborná hra pivotek Zuzky Marešové, Karolíny Benkové a Karolíny Římkové. Opětně jsme dokázali hrát jako tým, který chtěl a i při tristním proměňování TH a řadě nevyužitých šancí, dal do hry srdce a díky tomu jsme získali sedmou výhru a prakticky jistotu udržení soutěže pro další ročník. Všechny hráčky ročníku 96 podaly poměrně slušný výkon, výborná byla Karolína Benková. Takticky velmi dobře odehrála utkání Betka Němcová, je výbornou střední, jen musí ke hře přidat i body.

více...
14.01.2011:

Mladší minižákyně doma vítězně!

V hale Aritmy proběhl další turnaj Pražského přeboru mladších minižákyň skupiny F2. Naše družstvo nastoupilo už v pátek proti celku Kladna v předehrávaném utkání. Výhra 70:24 vystihuje poměr sil na hřišti. Zahrála si všechna děvčata, ale výsledek mohl být ještě vyšší. S chutí si zastřílely: Denisa Vidmanová 19, Megan Němcová 18 a Bára Havlová 14 bodů.

více...
20.12.2010:

II. TŘÍDA MUŽI: Uprchlíci z ohrady vyloupili Aritmu

Utkání v předvánočním čase se mělo nést v pohodové atmosféře, klidu a míru a hlavně jsme si pod stromeček přáli zisk 2 bodíků do tabulky….Slovy klasika: „Utkání se nám nevydařilo“.

více...
20.12.2010:

II. TŘÍDA MUŽI: Tygr nám ukousl hlavu

K akci s názvem Utkání roku II: Revenge of the Fallen jsme dorazili na Mompracem abychom setnuli doposud neporaženému tygrovi hlavu. Kabir Bedi by zajásal, kdo že to k němu leze na návštěvu….

více...
14.12.2010:

LIGA MLADŠÍCH DOROSTENEK: Kolo před vánoci na hřištích pražských soupeřů

Sobotní utkání s týmem Proseka, který měl ve svém středu i hráčky z extraligy, se neslo ve znamení úporného souboje o každý metr palubovky. Naše děvčata měla lehce navrch, jenže 18 vteřin před koncem prvé čtvrtiny se nešťastně zranila Patricie Slavíčková.

více...
11.12.2010:

LIGA STARŠÍCH DOROSTENEK: Z venku dvě vítězství

Víkendové putování jsme zahájili v Benešově. Vstup do utkání se nám nezdařil, již z tak děravé sestavy díky chybné licenci vypadla i Tonda. V nervózním začátku si vykoledovala tři rychlé fauly Laura, a tak jsme měli na problémy úspěšně zaděláno. V polovině měli domácí desetibodový náskok a my měli o čem přemýšlet. Po chvilce malování a otočení stran jsme soupeřkám dovolili jen 19 bodů, což rozhodlo o konečném výsledku.

více...
07.12.2010:

LIGA STARŠÍCH ŽÁKYŇ: Stále udržujeme vyrovnaný poměr

V utkání v Karlových Varech rozhodla již první čtvrtina a prakticky po celé utkání jsme jen korigovali. Střelecky se nedařilo a jen taktak jsme se přiblížili hranici padesáti bodů.

více...
07.12.2010:

Druhý turnaj ČML – MLADŠÍ DOROSTENKY

V zahajovacím utkání druhého turnaje ČML proti sobě nastoupily týmy Nuslí a Aritmy v silně kombinovaných sestavách, což se pochopitelně projevilo na hře obou týmů. Viděli jsme neurovnaný výkon obou týmů s řadou hrubých chyb a neproměněných příležitostí. Náš tým projevil větší vůli po výhře a v dramatickém závěru jsme strhli výhru na svoji stranu. Zatímco domácí Kuralová patnáct vteřin do konce neproměnila ani jeden TH, Patricie Slavíčková šest vteřin před koncem proměnila oba a šli jsme do tříbodového vedení. Zoufalý pokus o proměnění trojky domácích v poslední vteřině se nezdařil a bylo rozhodnuto.

více...
07.12.2010:

PŘEBOR STČ – STARŠÍ DOROSTENKY „B“: Utkání dvou rozdílných poločasů

Ve tvrdě hraném utkání jsme o poločase prohrávali o 11 bodů, pak naše děvčata zapnula jak v obraně, tak v útoku, takže za 10 minut jsme vedly o 5 bodů, toto vedení jsme uhájili taktickou hrou až do konce. Uvážíme-li fakt, že nám chyběly 3 hráčky, které minule daly témuž soupeři celkem 40 bodů (Taraskina, Švehlová a Madejová), a že domácí hráčky byly už v kompletní sestavě, pak nezbývá, než děvčata pochválit za bojovnost, zejména v době, kdy se nám moc, zejména střelecky, nedařilo. Úspěch slavila kolektivní souhra v obraně a taktické myšlení a také už fakt, až na jednu výjimku, méně chyb v rozehře. Velmi dobře zahrála zejména Schillerová. Mile překvapila střelecky i Minářová a v poli Gošová s Novákovou a Dudkovou. Kopecké se dařilo v l. čtvrtince. Největší bojovnicí byla Faltusová. Pivotmanky Dvořáková, Sodomová a Tomišková měly dost doskoků v útoku, Nováková vypíchla několik míčů, ale všechny musí mít tutovější doskoky v obraně (nedovolit opakovanou střelbu s faulem soupeři z pod koše a musí ještě zvýšit % střelby a rozšířit repertoir zakončení).

více...
04.12.2010:

II. TŘÍDA MUŽI: Hořká Medicina

Zápas o přejetou vránu… Medicina v sedmi, my v sedmi, kvalita jasně na naší straně. Utečeme na dvacku a je po zápase.....

více...
30.11.2010:

II. TŘÍDA MUŽI: Jak nám natrhli pyžamo

Kluci z Dynama na nás použili skvělou taktiku. V čase zápasu byli jen dva. Zbylých 5 dorazilo cca s 15-minutovým zpožděním. Takže naše pro některý i 40-minutový rozcvičování nás asi dost utavilo. :-/ A pak už jsme asi čekali, že to půjde samo. Tak to opravdu není. Místo toho, aby chom se snažili soupeře ulítat, tak jsme s ním chodili a čekali jsme, že se složej. Ne, Martin Kalicher se nesložil a nasypal nám za první půli dvacku. S tím seš počítalo, ale to, že jsme nechali rozehrát zbytek manšaftu, vedlo k naší první letošní porážce......

více...

29.11.2010:

LIGA STARŠÍCH DOROSTENEK: Doma bez bodu

Dvě utkání na domácí palubovce se soupeři, kteří aspirují na postup do finálové fáze, v plné nahotě odhalil naše slabiny. Nemáme hráčku, která táhne tým, když jsme pod tlakem kupíme nevynucenou chybu za chybou a neprosadíme se ani proti mladším hráčkám. V sobotním derby se Spartou, jsme v prvé půli hráli průměrný basketbal s řadou chyb v obranné činnosti, ale zejména nekázeň při útočných akcích, byla obrovská.

více...
29.11.2010:

ŽENY „B“8. kolo PP: Ukradené vítězství

K překvapení ambiciózního karlínského týmu, pyšnícího se druhou příčkou v tabulce, si Aritma během úvodních minut vypracovala příjemný devítibodový náskok, který pak po většinu zápasu velmi aktivní hrou udržovala. Domácí lavička tak záhy musela přijmout fakt, že do Hrdlořez nepřijely žádné odevzdané barbíny, ale tým, ze kterého čišel hlad po výhře.

více...
28.11.2010:

Mladší minižákyně „99“: Na Slovance úspěšné!

27. a 28. listopadu 2010 sehrál první turnaj mladších minižákyň skupiny F2 Pražského přeboru. V úvodním utkání se Sokolem Nusle jsme sice prohráli, porazily nás dvě dlouhé hráčky soupeře č. 6 – 25 bodů a č. 7 - 10 bodů, ale potom jsme se lepšili zápas od zápasu. Velmi dobrou osobní obranou jsme všechna družstva porazili. Zejména cenné je vítězství s celkem Slovanky, který před tím porazil Nusle. Aritma , Nusle a Slovanka mají stejný počet bodů do tabulky – 7.

více...
28.11.2010:

LIGA STARŠÍCH DOROSTENEK: Po výprasku od SoDoPo vydřená neděle

V sobotu s Počernicemi bylo vše špatně. Jasně se projevily všechny hříchy, které nás od začátku sezóny provázejí. U všeho jsme byli později, souhra vázne, střílíme zbrkle z nepřipravených pozic, v obraně vždy někdo zaspí ... Prostě nejlépe zapomenout, doufat v co nejrychlejší uzdravení zraněných hráček a zabrat v tréninku.

více...
26.11.2010:

II. TŘÍDA MUŽI: Z pole jsme sklidili 2 body

K utkání s outsiderem jsme cestovali na úrodnou půdu v Lipencích, kousek od soutoku Vltavy a Berounky. Přistup měl být zodpovědný a nic jsme neměli podceňovat....jsme si říkali. Ale znáte nás....my se známe taky a když se k tomu přidalo ještě uprchlé známé duo Pat a Mat, tou dobou hostující v cirkusu Berousek....

více...
25.11.2010:

LIGA STARŠÍCH ŽÁKYŇ: Sobota jak z partesu, ale ta neděle ...

Mladá Boleslav na naší palubovce od prvních minut tahala za kratší provázek. S naší obranou si nevěděla rady. V první čtvrtině se skóre drželo na přijatelném rozdílu jen díky řadě neproměněných střel z podkoše. Vše jsme napravili v druhé části, a tak od poloviny bylo rozhodnuto. Herně se nám dařilo a soupeřky jsme k ničemu nepustili.

více...
20.11.2010:

II. TŘÍDA MUŽI: Stavařům jsme domeček sfoukli jako svíčku

Začínám od konce: Když jsem zaslechl polohlasem v hospodě od stolu soupeřů: No, doufám, že o Tomhle zápase zase napíšou něco na svůj web…. …jsem musel zareagovat. Takže píšu....

více...
18.11.2010:

I. LIGA ŽEN: Kralupy na lopatě a jsme znovu ve hře

Tři roky nám trvalo zlomit prokletí - Kralupy a úvodní čtvrtina nevypadala, že by se ani tentokrát něco změnilo. I když ... Hlavní faktor hrál pro nás. Hosté přijeli pouze v devíti hráčkách!

více...
18.11.2010:

STARŠÍ MINIŽÁKYNĚ: 2. kvalifikační turnaj Pražského přeboru

Ve druhém kvalifikačním turnaji se 17. listopadu v Aritma aréně utkali: Aritma Praha, Basket Slovanka, Sokol Kladno a USK Praha.

více...
18.11.2010:

MLADŠÍ MINIŽÁKYNĚ: 2. kvalifikační turnaj Pražského přeboru

O víkendu 13.a14.11.2010 se uskutečnil v tělocvičně gymnazia v Arabské v Praze 6 druhý kvalifikační turnaj Pražského přeboru v kategorii mladších minižákyň.

více...
18.11.2010:

I. LIGA ŽEN: Konečně doma

Letos jsme ligu zahájili sérií pěti utkání venku a začínalo nás tížit získané pouze jedno vítězství. První zápas v Aritma aréně jsme ale narazili na Valosun Brno. Sice jsem dorazil až po polovině utkání, ale hned jsem si připadal jak na tenise. Lítalo se zprava doleva a zpět. Útoky končily většinou neúspěšně do sedmi vteřin z naší strany. Valosun vše zvládal tak za pět. Možná i proto, že hosté díky tomuhle fofru zvládli více útoků, nakonec vyhráli, ale především rozhodlo méně zbytečných ztrát. Očekávané první domácí vítězství se nedostavilo.

více...
18.11.2010:

LIGA MLADŠÍCH DOROSTENEK: Doma soupeři, se kterými se hraje o udržení

Dvě utkání na domácí palubovce se soupeři, kteří se budou pohybovat spíše ve druhé polovině tabulky, nám měla naznačit jaké máme pro tuto sezónu ambice. Po dvou vítězstvích je jasné, že záchrana je prakticky jistá a nyní se soustředíme na boj o umístění v horní polovině tabulky. Další čtyři zápasy napoví jak jsme na tom. Sobotní utkání s týmem Klatov bylo od prvních minut plně v režii našich děvčat a od druhé poloviny jsme si mohli dovolit dát prostor hráčkám, které v DL hrají méně. I tak bylo jasné kdo je na palubovce pánem. Úvod utkání stanovil jeho další průběh a výtečný nástup do třetí čtvrtiny / prvních pět minut 16:0 / jen potvrdil naší převahu. Za svými možnostmi zůstaly pivotmanky, jen Bára Vasková vyčnívala nad nemastným výkonem ostatních pivotmanek. Utkání si užívala Andy Beranová, neměla konkurenci. Dobrou práci odvedla i Páťa Slavíčková, která výborně vedla k dobré hře novicku v týmu Káju Robovou. Prostě pohodový podvečer, kdy jsme mohli dát, ve druhé části utkání, prostor i širšímu kádru týmu.

více...
16.11.2010:

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKYŇ: O víkendu jsme nebodovali

Nejspíše výměna pořadatelství s USK byla i jednou z příčin našeho sobotního výkonu. Jen velmi těžko jsme se rozkoukávali a chvílemi to připadalo, jako by na nás někdo hodil deku. Výsledkem je vstřelených 37 bodů. Nutno ale podotknout, že domácí se rovněž příliš nevyznamenali, o to větší škoda pro nás.

více...
16.11.2010:

ŽENY „B“: Libochovice kralovaly pod košem

Zápas byl jednoznačnou záležitostí domácích hráček, které disponovaly zejména převahou pod košem a mnohem lepší fyzickou přípravou. V našich řadách chyběly zejména dlouhé Dáša s Rózou. Nedařila se opět střelba, ale největší problém jsme měly s rychlým přechodem do obrany i útoku. Toto vše vyplývá z nedostatečného fyzického fondu a tréninkové morálky, která začíná být, vzhledem k počtu hráček na soupisce, velmi slabá. Střelecky se prosadil pouze Kučík a to je velmi málo... Věřím však, že si vezmeme ponaučení do dalších bojů!

více...
16.11.2010:

II. TŘÍDA MUŽI: ARITMA vs. ČT4 Sport 1:0

I když jsme se na půdu soupeře, který se držel zatím v závěsu za trojicí neporažených, sjížděli k utkání díky páteční „ranní“ hodině a sqělé dopravní situaci sjížděli prapodivně a někteří to i zabalili v půli cesty. Sešlo se nás dost. Dokonce jsme měli i jednoho dlouhýho. Takže jem se musel opět zavzpomínat na těžké období v posilovně a jal jsem se stěhovat kredenc. Tentokrát byla 130-kilová. Ale bylo v ní krásně měkoučko. Jak to mají mazlíčci rádi. :D Soupeřů bylo víc. Včetně televizních pracovníků. Jen kamery chyběly. ;) Čekal bych, že takovéto hvězdy budou chtít hrát ve větší tělocvičně než je kůlnička Molákova. Ale asi vědí, proč tam hrají. ....

více...
07.11.2010:

II. TŘÍDA MUŽI: Těžké 2 body z venku

Možné, že nevíte, ale mé životní krédo zní, historka nemusí být pravdivá, hlavně když pobaví. Tahle je pravdivá a doufám, že pobaví....

více...
01.11.2010:

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKYŇ: První vítězství vezeme překvapivě z Litoměřic

V Chomutově jsme do poloviny utkání drželi krok, ale vstup do druhé poloviny se nám vůbec nepodařil. Na řadě hráček bylo znát tréninkové manko, přestali jsme hrát kolektivně a přičtu-li velký počet faulů, nezasloužili jsme si vyhrát.

více...
01.11.2010:

LIGA MLADŠÍCH DOROSTENEK: Poprvé venku

K prvému utkání na soupeřových hřištích v sezóně 2010/2011, jsme nastoupili v Jablonci a děvčata v prvé čtvrtině na soupeřově palubovce excelovala. Výhra 19:3 prakticky určila průběh utkání. Ve druhé čtvrtině jsme náskok zvýšily a vypadalo to na pohodový zápas. Jenže úvod třetí čtvrtiny jsme sehráli na úrovni přípravky a domácí tým se vracel do hry. Time – out, ve kterém bylo nutno hodně zvýšit hlas, donutil náš tým sehrát tuto čtvrtinu pouze se tříbodovou ztrátou. Poslední čtvrtina přinesla vyrovnaný souboj, v závěru náš tým sehrál řadu rychlých brejků a definitivně srazil domácí tým do kolen.

více...
28.10.2010:

LIGA STARŠÍCH DOROSTENEK: Klatovy jsme nedobyli

Utkání v klatovské hale se podobalo loňskému. Obrany vítězily nad útokem. Domácí na nás připravili vozovou hradbu, kterou jsme složitě překonávali, a když se podařilo, zazdili jsme zakončení. Na místní koš zřejmě někdo navíc instaloval neviditelný dekl. Oranžová basketbalová kulička rotovala nebo poskakovala po obvodu obroučky, aby následně vyskočila ven. Bylo prakticky jedno, jestli se jednalo o střelu z trojky nebo dvojtaktu. Nepodařilo se nám překonat čtyřicetibodovou hranici, a tak není překvapením, že jsme si přes veškerou snahu, vítězství nepřivezli. Nutno doplnit, že domácí tým na tom nebyl o moc lépe, ale utrpěl s námi vítězství.

více...
28.10.2010:

LIGA STARŠÍCH ŽÁKYŇ: Víkendový tobogán

V sobotu jsme se na domácí palubovce dostávali do tempa jen pozvolna, čtyři minuty dominovala pochodová hra Proseka s absolutně staženou osobkou, která spíše připomíná zónu. Přistoupit na tento styl hry, by pro nás bylo osudné, a tak přišlo pár změn, počínaje naší obranou a rychlejším přechodem do útoku. Hned se obraz utkání začal měnit. Od druhé čtvrtiny už bylo na palubovce prakticky jedno družstvo – Aritma. Hosté od přestávky skórovali pouze z trestných hodů a na naší straně díky protiútokům rychle narůstalo.

více...
26.10.2010:

MIMIŽÁKYNĚ: Turnaj Šmoulinka cup

V turnaji pro hráčky r. 2000 a mladších hraném v hale Aritmy v sobotu 23.10. byla naše děvčata až na první utkání úspěšná a dá se mluvit o vzestupném výkonu v dalším průběhu turnaje.

více...
26.10.2010:

Minižákyně: 1. Kvalifikační turnaj r. 99

Po úspěšném vstoupení na turnaji „Nadějí“ v Sokole pražském v neděli 10.10. (2. místo ) sehrály na še minižákyně 1. Kvalifikační turnaj Přeboru Prahy na půdě Zemanek v Praze 4 - Hájích.

více...
26.10.2010:

MLADŠÍ DOROSTENKY: První turnaj ČML – Trutnov

Páteční podvečerní utkání se neslo ve znamení našeho pozdního příjezdu a prakticky bez rozcvičení, jsme odehráli zápas s domácím týmem. Hrálo se v podstatě bez pauz, náš tým kupil chybu za chybou, ale z 90% byl výkon ovlivněn nutností spěchat, neboť domácí tým mužů nastupoval po nás ke svému utkání a neslevil ani minutu. Domácí tým složený z žákyň a posílený o Potočkovou, byl k poražení, ale triviální chyby našeho družstva nakonec rozhodly tři trojky, které domácí tým zaznamenal během jediné minuty a pouze dva koše našeho týmu v poslední čtvrtině.

více...
24.10.2010:

ŽENY „B“ – Přebor Prahy: S BK Pirelli se nedařilo

V zápase na horké půdě proti BK Pirelli se nám nedařilo vůbec nic. Střelba nešla, obrana úděsná, soupeřky dávaly všechno... První půlku by se snad trefily i ze šatny. Snad se nám poštěstí v příštím zápase!

více...
24.10.2010:

ŽENY „B“ – Přebor Prahy: S Babyncem to bylo o fous

V prvním domácím zápase jsme doslova utrpěly vítězství, když jsme dvakrát během zápasu dokázaly až neuvěřitelně rychle promrhat slibný a vydřený náskok. Doslova tragickou se pro nás stala 4. čtvrtina, kterou jsme prohrály o 10 bodů. Naše družstvo se nedokázalo zejména vypořádat s agresivitou a bojovností soupeřek, které vždy přitvrdily, když cítily, že by mohly zvrátit utkání ve svůj prospěch. Naštěstí to vše dobře dopadlo, ale musíme si vzít ponaučení do dalších zápasů a makat, i když máme slibný bodový náskok. Jasně nejlepší hráčkou byla Róza - Jana Häuslerová, dobře jí sekundovala i Jana Randová.

více...
20.10.2010:

II. TŘÍDA MUŽI: Fénixe jsme do popela zašlapali

Pomalý rozjezd, udržovací průběh a raketový závěr! Tak nějak se dá stručně popsat včerejší utkání na modřanském popelu, ze kterého, jak domácí tajně doufali, měl povstat bájný Fénix. Opak byl pravdou....

více...
18.10.2010:

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKYŇ: Vstup do soutěže se nám nevydařil

Po úspěšné kvalifikaci nás čekaly na úvod ligy velmi těžká utkání v Sadské a na Spartě. Na výsledku utkání se bohužel projevila absence některých děvčat a úzký kádr zkušených hráček. V Sadské jsme propadli hlavně v první čtvrtině, v následujících jsme hráli vyrovnanější partii, ale každé střídání nám domácí o pár bodíků odskočili. Pro řadu našich děvčat toto byla nejen první ligová zkušenost, ale i jedno z prvních soutěžních utkání v basketbalové kariéře. Jejich bojovnost a snaha je příslibem pro další utkání.

více...
18.10.2010:

LIGA MLADŠÍCH DOROSTENEK: Prvá utkání sezóny 2010 - 2011 a dvě výhry v domácím prostředí

K prvému utkání nové sezóny jsme nastupovali v silně improvizované sestavě, hostující tým byl bez pendlů. Naše děvčata jakoby se v prvé části utkání bála možnosti výhry. Kupily jsme chybu za chybou a v poločase prohrávali o pět bodů. Kdybychom proměnili polovinu šancí, bylo by skóre opačné. Když jsme v sedmé minutě třetí čtvrtiny prohrávali o 10 bodů, zdálo se, že je rozhodnuto.

více...
16.10.2010:

II. TŘÍDA MUŽI: Sekaná byla dobrá

V našem prvním utkání na domácí palubovce v A Aréně jsme přivítali obávaného soupeře z Klamovky. Nebýt katastrofální úspěšnosti trestných hodů v průběhu 1.čtvrtiny, byl by to asi poklidný zápas s jasným koncem. Bohužel to bychom asi chtěli moc....

více...
11.10.2010:

LIGA STARŠÍCH DOROSTENEK: V úvodu soutěže Kladno odjelo s prázdnou

Do ligového tempa jsme se dostávali jen pozvolna. Sice nám chyběly hráčky základní sestavy, ale soupeř byl na tom obdobně. Největší slabinou byl pomalý přechod do útoku a zbytečné fauly. Lepší okamžiky se střídaly s horšími. Rozběhali jsme se až po poločase, kdy o výsledku utkání rozhodlo pár rychlých protiútoků a naše přesnější střelba z připravených pozic. Z mého pohledu sice nijak oslnivé utkání, ale i tak jsme zvítězili vysokým rozdílem a do tabulky střelců se zapsaly všechny hráčky.

více...
11.10.2010:

LIGA STARŠÍCH ŽÁKYŇ: Ligu jsme zahájili nečekaně vyrovnanou bilancí

V úvodu soutěže nás čekala dvojice velmi těžkých soupeřů a rozhodně jsme nebyli favoritem, přestože se hrálo na naší palubovce. Jablonec, úspěšný účastník loňské žákovské ligy, jsme v sobotu zaskočili a do poloviny utkání se vedení přelévalo ze strany na stranu. Ve 4. minutě třetí čtvrtiny na nás ale padla deka. Našim tradičním oporám se nedařilo. Kupili jsme zbytečné chyby, kterých hosté okamžitě využili a odskočili až na rozdíl 22 bodů. O výsledek jsme začali bojovat až od poloviny závěrečné části, ale to už nás brzdil počet faulů. Hrozivý rozdíl jsme sice korigovali, ale na zdramatizování v závěru to nestačilo.

více...
11.10.2010:

II. TŘÍDA MUŽI: Start jako z partesu

Vážení sportovní přátelé, začala nám nová sezóna, která se, jak pevně všichni doufáme, ponese ve znamení heroických výkonů, jasných vítězství, krásného basketbalu, peprných komentářů a která bude zakončena jasným postupem zpět tam, kam patříme. Tedy postupem zpět do 1. Třídy. Dovoluji si nám všem popřál hodně štěstí! Sportu zdar a basketbalu obzvláště! ;-)

více...
11.10.2010:

ŽENY „B“: Na Květnici nám chyběla větší sehranost

Do nové sezóny jsme vstoupily s takřka úplně novým družstvem. V našem týmu jsme přivítaly řadu hráček, které byly dříve oporami mládežnických družstev Aritmy. Bohužel v 1. kole soutěže jsme narazily na jedno z nejsilnějších družstev – Sokol Nusle B, se kterým jsme ani přes vynikající umístění v loňské sezóně nedokázaly vyhrát. Na týmu se projevila nesehranost. Pokud se zlepší výpomoc v obraně, střelba a nezkazíme velké množství přihrávek, budeme velmi dobrý tým, který se znovu popere o čelo tabulky. Tradiční střeleckou oporou byla Zuzka Kučerová, herně se dařilo i Gabče Hejnové.

více...
06.10.2010:

I.LIGA ŽEN: V Kralupech tradičně – bez vítězství

Ligovou sezónu začalo naše družstvo na půdě těžkého soupeře, Kralupy skončily v loňské sezóně na druhém místě. V nezměněné sestavě zvládli lépe začátek zápasu, nám se nedařila střelba z pole, ke koši naše hráčky soupeřky téměř nepouštěly, a když ani obranná fáze neplnila očekávání, výsledkem bylo poločasové vedení soupeře o 16 bodů.

více...
11.09.2010:

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ: Postup do ligy z prvního kola!!!

Pořádání kvalifikace o ligu mladších žákyň padla na naše bedra a měli jsme tak poprvé možnost naostro vyzkoušet částečně zrekonstruovanou Aritma arénu. Pěkné domácí prostředí zabralo. V prvním utkání jsme s BK Tábor začali malinko nervózně a s mlynářskými kameny na nohách, ale po váhavější první čtvrtce jsme setřepali veškerou zátěž. Doslova jsme smetli táborskou pětici 33:1. O utkání bylo rozhodnuto, mohli jsme zvolnit a těšit se na další utkání se Sokolem Nusle, který odolával Kladenským necelou polovinu utkání.

více...
06.09.2010:

STARŠÍ ŽÁKYNĚ: Postup do žákovské ligy!

Kvalifikace se konala na půdě Sokola Nusle. A už prakticky v prvním utkání s BaK Plzeň jsme si zajistili postup do ligy starších žákyň. Rychle jsme šli do vedení a tak z nás spadla veškerá nervozita. Plzeň po celé utkání hledala recept na naší obranu. Nenašla. V závěru Kája Benková překonala hranici sta bodů a více než 70bodové vítězství bylo hezkým základem pro další průběh kvalifikace.

více...
03.08.2010:

Kdo nás čeká a nemine, neboli rozpis ligových soutěží 2010-11

Prázdniny máme v polovině, soustředění a začátek nové sezony se blíží. Než se stačíme z přípravy rozkoukat, hned první zářijový víkend začíná kvalifikace do ligy starších žákyň (r. 96), kde jsou pořadateli Nusle, dále nás Na Květnici čekají: BaK Plzeň a BK Baník Most. (rozpis I. kola kvalifikace o ligu)

Následující víkend tentokrát my pořádáme kvalifikaci ligy mladších žákyň (r. 97), sice v domácím prostředí ale opět narazíme na Sokol Nusle, pak BK Tábor a Sokol Kladno. (rozpis I. kola kvalifikace o ligu)

Velmi těžký začátek nás čeká v I. Lize žen. Los nám příliš nepřál a bude velmi těžké obhájit skvělé 3. místo v nedávno skončené soutěži. První utkání hrajeme doma až v 6. kole 13. listopadu s Valosunem Brno. To už budeme mít za sebou nelehká utkání v Kralupech, na Spartě Praha, BA Sparta, daleký výjezd do Ostravy a Olomouce. Prostě začátek snů :-). (rozpis základní části I. LIGY ŽEN)

Druhý víkend v říjnu se zapojí starší dorostenky, které hned z počátku v Aritma aréně hostí BA Sparta a Sokol Kladno. (rozpis základní části LIGY STARŠÍCH DOROSTENEK)

Jako poslední zahájí sezónu mladší dorostenky. Na domácí palubovce přivítají Slovanku a Kralupy. (rozpis základní části LIGY MLADŠÍCH DOROSTENEK)

08.06.2010:

MLADŠÍ DOROSTENKY: Přátelsky s týmem Nuslí – školení rozhodčích

Páteční přátelák s týmem Nuslí byl hlavně pro školící se rozhodčí. V průběhu utkání hraného na čtyřikrát deset minut + 5 minut prodloužení náš týmem dokázal sehrát s týmem Nuslí rovnocennou partii, kterou dovedl do vítězného konce. Jako již tradičně se herní projev našeho družstva odvíjel dle výkonu Patricie Slavíčkové a ta opětně byla naší klíčovou hráčkou. Velmi dobře se předvedla / a to střelecky / Barča Vasková, i ostatní pivotmanky nehrály špatně. Na středu byla velmi dobrá Betka Němcová, je by to chtělo více košů.Vítězství bylo dílem kolektivu. V „prodloužení“ dostaly prostor hlavně hráčky, které přišly z žákyň, na pivotech jim vypomohla Patricie s Evou Kačabovou, i v této sestavě jsme vítězství udrželi. Za zmínku stojí skutečnost, že jsme všechny koncovky čtvrtin zahráli bez jediné chyby. Tým hostí hrál velmi dobře presink, občas však chyboval v obraně, nad průměr vynikly Vondrášková a Neumannová.

více...
08.06.2010:

STARŠÍ DOROSTENKY: V přípravě domácí derby A-B ;-)

V rámci přípravy se poprvé utkalo naše Áčko s Béčkem. Přes poklidné tempo o výsledku rozhodl rychlejší přechod do protiútoku ligového družstva. Přibrzdit narůstající skóre se nepovedlo ani při změnách v obraně. Zónová obrana byla spíše k horšímu, a tak se světelná tabule zastavila jen těsně pod stobodovou hranicí.

více...
30.05.2010:

Příprava mladších dorostenek pokračuje

Přípravné utkání s „B“ týmem staršího dorostu bylo překvapivé díky naší výhře. Starší dorostenky nedokázaly využít svoji převahu pod košem – dvě hráčky ročníku 92 proti našim pivotmankám ročník 95 a překvapivě jsme byli lepší i na rozehrávce, kde Betka Němcová zcela vymazala Znamenáčkovou i Kopeckou. Nejlepší hráčkou na hřišti byla opětně Patricie Slavíčková, která soupeřovu zónu dokázala zlikvidovat sama. Hra našeho týmu byla ještě hodně nepřesná, ale osa družstva si pomalu zvyká převzít zodpovědnost na sebe. Z hráček, které přišly ze žákyň byla opětně nejplatnější Sára Kapustová a dobře hrála i Pavlína Fricová. „B“ tým nepředvedl nic nového, v osobních soubojích byl většinou o krok zpět a jeho zónovou obranu jsme eliminovali presinkem po celém hřišti.

více...
24.05.2010:

STARŠÍ DOROSTENKY: Příprava na novou sezónu začala vítězstvími

“Turnaj“ ve třech – Aritma zastoupená mladšími a staršími dorostenkami, které se mezi sebou utkaly v pátek a Lokomotivou Liberec, která prověřila naše družstva v sobotu. V pátek na nás mladšími dorostenky vlítly jak uragán do kukuřice. První čtvrtka byla v jejich režii. Pak jsme rychlými protiútoky nabrali vítr do plachet a občas předvedli i pěknou kombinaci. V sobotu na nás čekalo utkání s Liberce, který v lize skončil o dvě místa nad námi, což slibovalo zajímavé utkání.

více...

905 aktualit (7 stránek, 150 aktualit na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
Flashnews ©
 Odkazy
Oficiální stránky ČBF
Oficiální stránky PBS
SK ARITMA PRAHA - další sporty, ubytování ....
Basketbalová obuv Kronos
Magistrát HMP

 Reklama
REPO a.s. - rekonstrukce potrubí
Bevi Stav s.r.o.
ČKV Praha s.r.o.
DAP, a.s.
D & Z, spol. s r.o.
Čermák a Hrachovec a.s.
Firma Miroslav Jurek
KSF spol. s r.o.
FestTech - trezory
Global Assistance
AIXAM - můžeš mě řídit od 15 let
Poskytovatel internetu

SK Aritma basketbal
Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkum, komentáře patří jejich odesílatelům.
Vše ostatní vlastní © 2005 skaritmabasketbal.cz .
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.34 sekund