28

Na dnešní den není ohlášena žádná veřejná událost.

Informace: LIGA U19: Kralupy na Aritmě druhé místo nepotvrdily
Publikováno: Tuesday, 16.04. 2013 - 15:15:30 Od: vasek

Po sobotním relativně pohodovém utkání, naše nejlepší střelkyně Pája Fricová nenastoupila v neděli pro lehké zranění kotníku, které si přivodila v poslední minutě a poprvé v sezóně chyběla i Eva Kačabová. Naopak do sestavy se po téměř roční pauze vrátila Adéla Hřebřinová. Hostům z Kralup byli před víkendem na druhém místě, ale čekala na ně dvě těžká utkání – s Nuslemi a s námi. Do poloviny jsme jasně dominovali, ve třetí čtvrtině jsme znatelně polevili v obraně a Kralupy srovnaly krok. Bylo už ale pozdě. Poslední čtvrtinu jsme si pohlídali, nedopustili komplikace a i v tomto utkání si mohli dovolit rotaci všech 12ti hráček.

ARITMA – BK Kralupy junior 91:67 (22:9 47:25 73:52)
Beranová Andrea 19 (1×3, 2/2, 1), Djačuková Kristýna 14 (2/2, 2), Chmelová Kristina 14 (6/4, 3), Tomková Adéla 14 (6/2, 2), Hřebřinová Adéla 9 (3/1, 1), Smutná Anna 9 (5/5, 1), Benková Karolína 5 (2/1, 3), Němcová Alžběta 4 (1), Hůlková Anna 2, Slavíčková Patricie 1 (2/1, 1), Robová Karolina 0 (4), Římková Karolína 0 (2/0, 3) - Šlehoferová Magda 25 (15/11, 2), Procházková Andrea 13 (10/7, 3), Beránková Michaela 8 (5), Švábová Anna 8 (1), Žitníková Lucie 7 (4/3, 1), Štětková Renata 6 (2/2, 2), Halátková Denisa 0 (3), Kocourková Sára 0 (2), Maglenová Simona 0 (2), Spilková Zuzana 0 (2), Štětková Iveta 0 (3), Vajnerová Monika 0 (1) Trojky: 1-0, TH: 30/18 (60%) - 31/23 (74%), fauly: 22-27