31

Na dnešní den není ohlášena žádná veřejná událost.

Informace: KVALIFIKACE O EXTRALIGU U19: Slavíme postup
Publikováno: Monday, 20.05. 2013 - 00:42:18 Od: vasek
Starší dorostenky Utkání sezony. Aritma aréna byla do posledního místa vyprodána. Atmosféra odpovídala zápasu o postup do extraligy. Bez větších problémů jsme mohli konkurovat koncertu Tří sester, který se týž den konal v nedalekém kempu.

Sice jsme byli papírovým favoritem, ale bylo od začátku jasné, že Nusle nedají nic zadarmo. Očekávání se splnilo. Do zápasu jsme vstoupili nervózně, sice jsme věděli, co od obrany hostů můžeme čekat, ale nejspíš tíha odpovědnosti nám svázala nohy i ruce. Chyběl nám pohyb bez míče a krédem bylo hlavně nic nezkazit. Není tedy divu, že na koni v první čtvrtině byl soupeř. Vstup do druhé části, ale vyhoupl do sedla nás. Šli jsme postupně do vedení a začali nabírat na otáčkách. Ve třetí čtvrtině byl náskok už dvacetibodový a získanou půdu pod nohama jsme již neopustili ani v poslední části. Náskok jsme si kontrolovali a nedopustili komplikace. JSME EXTRALIZE!

ARITMA – Sokol Nusle 73:56 (14:17 34:28 57:38)
Beranová Andrea 16 (3×3, 8/5, 3), Aulichová Veronika 15 (2×3, 4/1, 2), Chmelová Kristina 15 (6/3, 3), Djačuková Kristýna 6 (2/2, 5), Kvačková Karolína 6 (3/2, 3), Smutná Anna 4 (6/4, 1), Tomková Adéla 4 (5), Robová Karolina 3 (1×3, 1), Benková Karolína 2 (2/0, 3), Fricová Pavlína 2 (2/0, 5), Římková Karolína 0 (2), Hauerlandová 0 - Hercíková 10 (8/4, 4), Adamcová 8 (10/4, 5), Burianová 8 (8/4, 4), Josefusová 8 (6/0, 1), Kubálková 8 (6/4, 5), Kunešová 7 (4/3, 2), Němcová 5 (4/3, 2), Hrabětová 2 (2/2, 2), Flossmanová 0 (2), Hartigová 0 (2) -
Trojky: 6 - 0, TH: 33/17 (52%) – 48/24 (50%), fauly: 33 - 29