Vítejte na webu SK Aritma Praha - oddíl basketbalu
 

 Menu
 Domů
 Historie
 Zprávy z oddílu
 Rozpis zápasů
 Tréninky
 Družstva
 Přípravka
 Minižákyně
 Mladší žákyně
 Starší žákyně
 Mladší dorostenky
 Starší dorostenky
 Ženy A
 Ženy B
 Muži
 Ke stažení
 Downloads
 Web Links
 Kontakty

 Kalendář akcí
červen 2020
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Na dnešní den není ohlášena žádná veřejná událost.

 Informace: PŘEBOR ŽÁKYŇ U15 2014/15
Rozpis zápasů

PŘEBOR ŽÁKYŇ 2014/15 – STŘEDOČESKÝ KRAJ

11 družstev v jedné skupině každý s každým dvoukolově ve dvojicích

Kolo (č.u.) Datum Den Hodina Utkání Místo
1. (-) 11.10.14 sobota 9:00 BC Kolín – ARITMA 1. ZŠ, Bezručova, Kolín
2. (-) 12.10.14 neděle 14:00 ŠBK Sadská – ARITMA ZŠ K. Světlé 386, Sadská
3. (16) 25.10.14 sobota - ARITMA – BC Benešov Aritma Aréna
4. (21) 26.10.14 neděle - ARITMA – HB Basket Aritma Aréna
5. (-) 8.11.14 sobota - Sokol Kladno – ARITMA Sokolovna, T.G.Masaryka, Kladno
6. (-) 9.11.14 neděle - BA Sparta – ARITMA Hala Kovářova 1617, Praha 5
7. (36) 22.11.14 sobota - ARITMA – Sokol Dolní Počernice Aritma Aréna
8. (41) 23.11.14 neděle - ARITMA – Příbram Aritma Aréna
9. (-) 6.12.14 sobota - BK Klatovy – ARITMA hala Voříškova 715, Klatovy
10. (-) 7.12.14 neděle - BK Prosek – ARITMA „B“ Hala Lovosická 559, Praha 9
11. (61) 31.1.15 sobota - ARITMA – ŠBK Sadská Aritma Aréna
12. (66) 1.2.15 neděle - ARITMA – BC Kolín Aritma Aréna
13. (-) 14.2.15 sobota - HB Basket – ARITMA Hala Lidická 210, Jeneč
15. (-) 15.2.15 neděle - BC Benešov – ARITMA Hala Dukelská 1818, Bebešov
16. (81) 28.2.15 sobota - ARITMA – BA Sparta Aritma Aréna
17. (86) 1.3.15 neděle - ARITMA – Sokol Kladno Aritma Aréna
18. (-) 14.3.15 sobota - Příbram – ARITMA ZŠ Březové Hory, Prokopská 337, Příbram
19. (-) 15.3.15 neděle - Sokol Dolní Počernice – ARITMA ZŠ Národních Hrdinů 70, P9
20. (101) 28.3.15 sobota - ARITMA – BK Prosek Aritma Aréna
21. (-) 29.3.15 neděle - ARITMA – BK Klatovy Aritma Aréna
Autor: vasek - Tuesday, 16.09. 2014 - 11:33:45 (646 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

 Informace: II. LIGA ŽEN 2014/15
Rozpis zápasů

Základní část:
20 družstev ve dvou skupinách, každý s každým dvoukolově ve dvojicích. Družstva na 1. až 6. místě postupují do play-off, družstva na 7.-10. hrají o dvě místa znamenající záchranu.

Play-off: (startují družstva na 1.-2. místě obou skupin a vítězové předkola play-off) hraje se na dva vítězné zápasy, první a případný třetí zápas se hrají na hřišti lépe umístěného družstva po základní části, druhý zápas se hraje na hřišti hůře umístěného družstva.

1. kolo: v každé skupině:
první – hůře umístěný vítěz z předkola
druhý – lépe umístěný vítěz z předkola

2. kolo: startují vítězové 1. kola, kteří se střetnou takto: lépe umístěný ve sk. A proti hůře umístěnému ve sk. B, resp. lépe umístěný ve skupině B proti hůře umístěnému ve sk. A

Skupina Play-out:
Bude odehrána ve dvou skupinách družstvy, která se umístí na 7.-10. místě. Hraje se systémem každý s každým se započtením všech výsledků ze základní části o dvě místa v každé skupině znamenající záchranu.

Autor: vasek - Tuesday, 16.09. 2014 - 01:46:20 (664 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 4425 bytů | Hodnocení: 0)

 Informace: LIGA JUNIOREK U19: Rozpis utkání 2014/15
Rozpis zápasů

Základní část:
24 družstev ve dvou skupinách každý s každým dvoukolově ve dvojicích. Družstva na 7. místě končí po základní části, 8. - 11. hrají o dvě místa znamenající záchranu, 12. sestupují po základní části.

Play-off:
Startují družstva na 1. – 6. místě obou skupin.
1. kolo: v každé skupině: 3–6, 4–5 hraje se na dva vítězné zápasy, první a třetí zápas se hraje na hřišti družstva lépe umístěného po základní části. Vítězové zápasů postupují do 2. kola.
2. kolo: startují družstva z 1. a 2. místa základních skupin a vítězové 1. kola, kteří se střetnou takto:
1.B proti hůře umístěnému vítězi z 1. kola ve sk. A
1.A proti hůře umístěnému vítězi z 1. kola ve sk. B
2.B proti lépe umístěnému vítězi z 1. kola ve sk. A
2.A proti lépe umístěnému vítězi z 1. kola ve sk. B
Hraje se na tři vítězné zápasy, první dva zápasy se hrají na hřišti lépe umístěného družstva po základní části, třetí a eventuální čtvrtý zápas se hraje na hřišti hůře umístěného družstva, eventuální pátý zápas opět na hřišti lépe umístěného družstva. Vítězové postupují do kvalifikace o extraligu.

Skupiny o udržení (Play-out):
Družstva, která se umístila na 8. – 11. místě po základní části, pokračují ve dvou skupinách systémem každý s každým dvoukolově ve dvojicích se započtením všech výsledků ze základní části o dvě místa znamenající záchranu. Poslední dvě družstva z každé skupiny sestupují.

Autor: vasek - Tuesday, 16.09. 2014 - 01:44:31 (709 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 5535 bytů | Hodnocení: 0)

 Informace: LIGA KADETEK U17: Rozpis utkání 2014/15
Rozpis zápasů

Základní část:
24 družstev ve dvou skupinách každý s každým dvoukolově ve dvojicích. Družstva na 7. místě končí po základní části, 8. - 11. hrají o dvě místa znamenající záchranu, 12. sestupují po základní části.

Play-off:
Startují družstva na 1. – 6. místě obou skupin.
1. kolo: v každé skupině: 3–6, 4–5 hraje se na dva vítězné zápasy, první a třetí zápas se hraje na hřišti družstva lépe umístěného po základní části. Vítězové zápasů postupují do 2. kola.
2. kolo: startují družstva z 1. a 2. místa základních skupin a vítězové 1. kola, kteří se střetnou takto:
1.B proti hůře umístěnému vítězi z 1. kola ve sk. A
1.A proti hůře umístěnému vítězi z 1. kola ve sk. B
2.B proti lépe umístěnému vítězi z 1. kola ve sk. A
2.A proti lépe umístěnému vítězi z 1. kola ve sk. B
Hraje se na tři vítězné zápasy, první dva zápasy se hrají na hřišti lépe umístěného družstva po základní části, třetí a eventuální čtvrtý zápas se hraje na hřišti hůře umístěného družstva, eventuální pátý zápas opět na hřišti lépe umístěného družstva. Vítězové postupují do kvalifikace o extraligu.

Skupiny o udržení (Play-out):
Družstva, která se umístila na 8. – 11. místě po základní části, pokračují ve dvou skupinách systémem každý s každým dvoukolově ve dvojicích se započtením všech výsledků ze základní části o dvě místa znamenající záchranu. Poslední dvě družstva z každé skupiny sestupují.

Autor: vasek - Tuesday, 16.09. 2014 - 01:42:04 (690 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 5464 bytů | Hodnocení: 0)

 Informace: PŘEBOR PRAHY ŽEN 2014-15
Rozpis zápasů

PŘEBOR PRAHY – ŽENY „B“ 2014/15

Kolo (č.u.) Datum Den Hodina Utkání Místo
1. (1) 29.9.14 pondělí 19:40 BA Sparta B – ARITMA „B“ Kovářova 1617, P6
2. (7) 6.10.14 pondělí 19:45 ARITMA „B“ – DSK Karlín Aritma Aréna
3. (13) 16.10.14 čtvrtek 18:05 BLC Sparta C – ARITMA „B“ ZŠ Na Chodovci 2700, P4
4. (19) 20.10.14 pondělí 19:45 ARITMA „B“ – Trojské Kobyly Aritma Aréna
5. (25) 31.10.14 pátek 18:30 Sokol Dolní Počernice – ARITMA „B“ ZŠ Národních hrdinů 70, P9
6. (31) 3.11.14 pondělí 19:45 ARITMA „B“ – WBK Babynec Aritma Aréna
7. (37) 11.11.14 úterý 18:30 BK Pirelli A – ARITMA „B“ ZŠ Hostýnská 2100, P10
8. (43) 17.11.14 pondělí 19:45 ARITMA „B“ – BC Libochovice Aritma Aréna
9. (49) 24.11.14 pondělí 19:30 BK Prosek – ARITMA „B“ Hloubětínská 80, Praha 10
10. (55) 1.12.14 pondělí 19:45 ARITMA „B“ – Sokol Nusle B Aritma Aréna
11. (61) 11.12.14 čtvrtek 18:30 TJ ČZU Praha – ARITMA „B“ Kamýcká 1073, P6
12. (67) 15.12.14 pondělí 19:45 ARITMA „B“ – BA Sparta B Aritma Aréna
13. (73) 13.1.15 úterý 19:10 DSK Karlín – ARITMA „B“ SOU Učnovská 1, P9
14. (79) 19.1.15 pondělí 19:45 ARITMA „B“ – BLC Sparta C Aritma Aréna
15. (85) 30.1.15 pátek 20:10 Trojské Kobyly – ARITMA „B“ ZŠ Trojská 110/211, P7
16. (91) 2.2.15 pondělí 19:45 ARITMA „B“ – Sokol Dolní Počernice Aritma Aréna
17. (97) 9.2.15 pondělí 20:05 WBK Babynec – ARITMA „B“ ZŠ Bítovská 1246/1, P4
18. (103) 14.2.15 pondělí 19:45 ARITMA „B“ – BK Pirelli A Aritma Aréna
19. (109) 12.3.15 čtvrtek 20:15 BC Libochovice – ARITMA „B“ ZŠ Hovorčovická 1281/11,P8
20. (115) 16.3.15 pondělí 19:45 ARITMA „B“ – BK Prosek Aritma Aréna
21. (121) 25.3.15 středa 20:35 Sokol Nusle B – ARITMA „B“ Na Květnici 700/1a, P4
22. (127) 30.3.15 pondělí 19:45 ARITMA „B“– TJ ČZU Praha Aritma Aréna
Autor: vasek - Monday, 15.09. 2014 - 23:08:38 (601 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

 Informace: PŘEBOR PRAHY ŽEN
Ženy

PŘEBOR PRAHY – ŽENY „B“ 2013/14

Kolo (č.u.) Datum Den Hodina Utkání Místo
1. (-) 4.10.13 pátek 20:10 Trojské Kobyly – ARITMA „B“ ZŠ Svatopluka Čecha
2. (-) 11.10.13 pátek 19:15 ARITMA „B“ – BA Sparta juniorky Aritma Aréna
3. (-) 14.10.13 pondělí 20:05 WBK Babynec – ARITMA „B“ ZŠ Bítovská
4. (-) 25.10.13 pátek 19:15 ARITMA „B“ – BLC Sparta „C“ Aritma Aréna
5. (-) 29.10.13 úterý 17:35 Sokol Nusle „B“ – ARITMA „B“ Na Květnici
6. (-) 6.11.13 středa 19:10 BK Pirelli „A“ – ARITMA „B“ ZŠ Hostýnská 2100, Praha 10
7. (-) 14.11.13 čtvrtek 19:15 ARITMA „B“ – DSK Karlín „B“ Aritma Aréna
8. (-) 21.11.13 čtvrtek 18:30 TJ ČZU – ARITMA „B“ hala ČZU, Suchdol
9. (-) 28.11.13 čtvrtek 19:15 ARITMA „B“ – VŠTJ Medicína Aritma Aréna
10. (-) 6.12.13 pátek 19:10 BC Libochovice – ARITMA „B“ ZŠ Hovorčovická 1281/11, Praha 8
11. (-) 13.12.13 pátek 19:15 ARITMA „B“ – Sokol Dolní Počernice „A“ Aritma Aréna
12. (-) 10.1.14 pátek 19:15 ARITMA „B“ – Trojské Kobyly Aritma Aréna
13. (-) - - - BA Sparta juniorky – ARITMA PRAHA -
14. (-) 24.1.14 pátek 19:15 ARITMA „B“ – WBK Babynec Aritma Aréna
15. (-) - - - BLC Sparta „C“ – ARITMA PRAHA -
16. (-) 7.2.14 pátek 19:15 ARITMA „B“ – Sokol Nusle „B“ Aritma Aréna
17. (-) 14.2.14 pátek 19:15 ARITMA „B“ – BK Pirelli „A“ Aritma Aréna
18. (-) - - - DSK Karlín „B“ – ARITMA PRAHA -
19. (-) 14.3.14 pátek 19:15 ARITMA „B“ – ČZU Aritma Aréna
20. (-) - - - VŠTJ Medicina – ARITMA „B“ -
21. (-) 28.3.14 pátek 19:15 ARITMA „B“– BC Libochovice Aritma Aréna
22. (-) - - - SoDoPo „A“ – ARITMA „B“ -
Autor: vasek - Friday, 01.11. 2013 - 11:34:46 (672 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

 Informace: II. LIGA ŽEN: Rozpis utkání 2013/14
Ženy

II. LIGA ŽEN – rozpis základní části SKUPINY A sezóny 2013/14

Kolo (č.u.) Datum Den Hodina Utkání Místo
1. (-) 21.9.13 sobota 18:15 ARITMA – DBaK Plzeň Aritma Aréna
2. (-) 22.9.13 neděle 10:15 ARITMA – Strakonice B Aritma Aréna
3. (-) 28.9.13 sobota - Skřivánek Ústí – ARITMA -
4. (-) 29.9.13 neděle - Baník Most – ARITMA -
5. (-) 12.10.13 sobota 18:15 ARITMA – BK Prosek Aritma Aréna
6. (-) 13.10.13 neděle 10:15 ARITMA – Sokol Kladno Aritma Aréna
7. (-) 26.10.13 sobota - BK Brandýs n. Labem - ARITMA -
8. (-) 27.10.13 neděle - Bižuterie Jablonec - ARITMA -
9. (-) 9.11.13 sobota 18:15 ARITMA – Sparta Praha B Aritma Aréna
10. (-) 23.11.13 sobota - BK Strakonice B - ARITMA -
11. (-) 24.11.13 neděle 10:30 DBaK Plzeň - ARITMA -
12. (-) 7.12.13 sobota 18:15 ARITMA – Baník Most Aritma Aréna
13. (-) 8.12.13 neděle 10:15 ARITMA – Skřivánek Ústí Aritma Aréna
14. (-) 21.12.13 sobota - Sokol Kladno - ARITMA -
15. (-) 22.12.13 neděle - BK Prosek - ARITMA -
16. (-) 18.1.14 sobota 18:15 ARITMA – Bižuterie Jablonec Aritma Aréna
17. (-) 19.1.14 neděle 10:15 ARITMA – BK Brandýs n. Labem Aritma Aréna
18. (-) 1.2.13 sobota - BA Sparta B - ARITMA -
Autor: vasek - Wednesday, 14.08. 2013 - 17:28:22 (954 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

 Informace: EXTRALIGA JUNIOREK U19: Rozpis utkání 2013/14
Starší dorostenky

EXTRALIGA JUNIOREK U19 – rozpis základní části 2013/14

Kolo (č.u.) Datum Den Hodina Utkání Místo
1. (-) 5.10.13 sobota - Loko Karlovy Vary – ARITMA PRAHA kv
2. (-) 6.10.13 neděle - BA Sparta – ARITMA PRAHA Kovářova, Praha
3. (-) 19.10.13 sobota - Valosun Brno – ARITMA PRAHA -
4. (-) 20.10.13 neděle - BK Brno – ARITMA PRAHA -
5. (-) 2.11.13 sobota 18:15 ARITMA – SBŠ Ostrava Aritma Aréna
6. (-) 3.11.13 neděle 10:15 ARITMA – Studánka Pardubice Aritma Aréna
7. (-) 16.11.13 sobota - Kara Trutnov – ARITMA -
8. (-) 17.11.13 sobota - Sokol Hradec Králové – ARITMA PRAHA kv
9. (-) 30.11.13 sobota 18:15 ARITMA – USK Praha Aritma Aréna
10. (-) 1.12.13 neděle 10:15 ARITMA – Basket Slovanka Aritma Aréna
11. (-) 14.12.13 sobota 18:15 ARITMA – BK Strakonice Aritma Aréna
12. (-) 15.12.13 neděle - BK Strakonice – ARITMA PRAHA -
13. (-) 11.1.14 sobota 18:15 ARITMA – BA Sparta Aritma Aréna
14. (-) 12.1.14 neděle 10:15 ARITMA – Loko Karlovy Vary Aritma Aréna
15. (-) 25.1.14 sobota 18:15 ARITMA – BK Brno Aritma Aréna
16. (-) 26.1.14 neděle 10:15 ARITMA – Valosun Brno Aritma Aréna
17. (-) 8.2.14 sobota - Studánka Pardubice – ARITMA PRAHA -
18. (-) 9.2.14 neděle - SBŠ Ostrava – ARITMA PRAHA -
19. (-) 22.2.14 sobota 18:15 ARITMA – Sokol Hradec Králové Aritma Aréna
20. (-) 23.2.14 neděle 10:15 ARITMA – Loko Trutnov Aritma Aréna
21. (-) 8.3.14 sobota - Basket Slovanka – ARITMA PRAHA -
22. (-) 9.3.14 neděle - USK Praha – ARITMA PRAHA -
Autor: vasek - Wednesday, 14.08. 2013 - 17:26:52 (869 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

 Informace: LIGA KADETEK U17: Rozpis utkání 2013/14
Mladší dorostenky

LIGA KADETEK U17 – rozpis základní části SKUPINY A sezóny 2013/14

Kolo (č.u.) Datum Den Hodina Utkání Místo
1. (-) 28.9.13 sobota - BK Prosek - ARITMA -
2. (-) 29.9.13 neděle - HB Praha - ARITMA -
3. (-) 12.10.13 sobota 16:00 ARITMA – USK Praha B Aritma Aréna
4. (-) 13.10.13 neděle 12:30 ARITMA – BC Benešov Aritma Aréna
5. (-) 26.10.13 sobota - Bižuterie Jablonec – ARITMA -
6. (-) 27.10.13 neděle - BK Brandýs n. Labem – ARITMA -
7. (-) 9.11.13 sobota 16:00 ARITMA – BK Klatovy Aritma Aréna
8. (-) 10.11.13 neděle 12:30 ARITMA – DBaK Plzeň Aritma Aréna
9. (-) 23.11.13 sobota - Slovan Litoměřice - ARITMA -
10. (-) 24.11.13 neděle - Sokol Nusle - ARITMA -
11. (-) 7.12.13 sobota 16:00 ARITMA – HB Basket Aritma Aréna
12. (-) 8.12.13 neděle 12:30 ARITMA – BK Prosek Aritma Aréna
13. (-) 21.12.13 sobota 16:00 ARITMA – Sokol Kladno Aritma Aréna
14. (-) 22.11.13 neděle - Sokol Kladno - ARITMA -
15. (-) 18.1.14 sobota - BC Benešov - ARITMA -
16. (-) 19.1.14 neděle - USK Praha B - ARITMA -
17. (-) 1.2.14 sobota 16:00 ARITMA – BK Brandýs n. L. Aritma Aréna
18. (-) 2.2.14 neděle 10:15 ARITMA – Bižuterie Jablonec Aritma Aréna
19. (-) 15.2.14 sobota - DBaK Plzeň - ARITMA -
20. (-) 16.2.14 neděle - BK Klatovy - ARITMA -
21. (-) 1.3.14 sobota 16:00 ARITMA – Sokol Nusle Aritma Aréna
22. (-) 2.3.14 neděle 12:30 ARITMA – Slovan Litoměřice Aritma Aréna
Autor: vasek - Wednesday, 14.08. 2013 - 17:24:59 (865 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

 Informace: ROZPIS LIGOVÝCH UTKÁNÍ ČBF 2013/14
Rozpis zápasů

ROZPIS LIGOVÝCH UTKÁNÍ ČBF 2013/14

ŽENY "A" - II. LIGA ŽEN

EXTRALIGA JUNIOREK U19 (STARŠÍ DOROSTENKY)

LIGA KADETEK U17 ( MLADŠÍ DOROSTENKY)

DIVIZE U15 (STARŠÍ ŽÁKYNĚ)

Základní rozpis utkání. Začátky a místa konání budou průběžně aktualizovány ...

Autor: vasek - Wednesday, 14.08. 2013 - 17:22:05 (577 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

983 článků (99 stránek, 10 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
 Odkazy
Oficiální stránky ČBF
Oficiální stránky PBS
SK ARITMA PRAHA - další sporty, ubytování ....
Basketbalová obuv Kronos
Magistrát HMP

 Reklama
REPO a.s. - rekonstrukce potrubí
Bevi Stav s.r.o.
ČKV Praha s.r.o.
DAP, a.s.
D & Z, spol. s r.o.
Čermák a Hrachovec a.s.
Firma Miroslav Jurek
KSF spol. s r.o.
FestTech - trezory
Global Assistance
AIXAM - můžeš mě řídit od 15 let
Poskytovatel internetu

SK Aritma basketbal
Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkum, komentáře patří jejich odesílatelům.
Vše ostatní vlastní © 2005 skaritmabasketbal.cz .
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.30 sekund