Vítejte na webu SK Aritma Praha - oddíl basketbalu
 

 Menu
 Domů
 Historie
 Zprávy z oddílu
 Rozpis zápasů
 Tréninky
 Družstva
 Přípravka
 Minižákyně
 Mladší žákyně
 Starší žákyně
 Mladší dorostenky
 Starší dorostenky
 Ženy A
 Ženy B
 Muži
 Ke stažení
 Downloads
 Web Links
 Kontakty

 Kalendář akcí
únor 2021
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Na dnešní den není ohlášena žádná veřejná událost.

 Informace: ROZPIS UTKÁNÍ PRAŽSKÉ BASKETBALOVÉHO SVAZU a STŘEDOČESKÉHO KRAJE 2013/14
Rozpis zápasů

ROZPIS UTKÁNÍ PRAŽSKÉ BASKETBALOVÉHO SVAZU a STŘEDOČESKÉHO KRAJE 2013/14

ŽENY "B" - Přebor Prahy

ŽENY „C“ - II. třída

MUŽI - I.třída

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ - STŘEDOČESKÝ KRAJ

MLADŠÍ MINIŽÁKYNĚ - Přebor Prahy

Základní rozpis utkání. Začátky a místa konání budou průběžně aktualizovány ...

Autor: vasek - Wednesday, 14.08. 2013 - 17:18:02 (868 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | Hodnocení: 0)

 Informace: KVALIFIKACE O EXTRALIGU U19: Slavíme postup
Starší dorostenky Utkání sezony. Aritma aréna byla do posledního místa vyprodána. Atmosféra odpovídala zápasu o postup do extraligy. Bez větších problémů jsme mohli konkurovat koncertu Tří sester, který se týž den konal v nedalekém kempu.
Autor: vasek - Monday, 20.05. 2013 - 00:42:18 (1376 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 1884 bytů | Hodnocení: 0)

 Informace: LIGA U19 PLAY-OFF: Úkol splněn, v Kyjově jsme nezaváhali
Starší dorostenky Obavy u výjezdu k 3. utkání v Kyjově jsme rychle zažehnali. Obrana nám fungovala téměř bezchybně. Domácí jsme nutili k chybám a do poloviny se jen velmi těžko dostávali jednoduššímu zakončení. Chyběla nám jen větší úspěšnost při zakončení, aby se přiblížili debaklu. Po nečekaně jasném vedení v polovině o více než 20 bodů, trošku opadla naše koncentrace, což se ještě víc projevilo v zakončování, naštěstí nám obrana po většinu doby fungovala. O náskok jsme nepřišli a ještě pár bodíků přidali. Nyní nás čeká příprava na kvalifikaci o extraligu, která se bude konat 17. – 19.5. v Aritma aréně.
Autor: vasek - Thursday, 09.05. 2013 - 11:53:34 (1287 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 1565 bytů | Hodnocení: 0)

 Informace: LIGA U19 PLAY-OFF: K postupu chybí jedno vítězství
Starší dorostenky

Vzhledem k problémům s dopravou z Kyjova byl posunut začátek utkání a na prvních minutách to bylo znát. Po řadě nepřesností jsme se vzpamatovali první, začali si budovat náskok, a to i přesto, že zakončování z podkoše bylo naší největší slabinou. Při vyšší produktivitě by náš náskok byl do poloviny mnohem výraznější než 14 bodů. V poslední čtvrtině jsme již jasně dominovali a zvítězili vysokým rozdílem.

Autor: vasek - Wednesday, 24.04. 2013 - 10:56:10 (1259 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 2460 bytů | Hodnocení: 0)

 Informace: LIGA U19: Kladno nás neprověřilo, vítězství ve skupině A je naše
Starší dorostenky Po delší době se nám vyprázdnila marodka a největší problém nastal v nominaci na utkání. Zřejmě „vypomoct“ s řešením situace mi chtěla Verča Aulichová, která si v závěrečných minutách pátečního tréninku zranila kotník. Od začátku utkání jsme převzali iniciativu a prořídlá sestava hostí příliš neodporovala. Skóre pravidelně narůstalo i přes stálé točení naší sestavou. Jedinou otázkou bylo, jestli udržíme střeleckou potenci a zdoláme hranici sta bodů. Stalo se.
Autor: vasek - Tuesday, 16.04. 2013 - 15:18:01 (1304 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 1381 bytů | Hodnocení: 0)

 Informace: LIGA U19: Kralupy na Aritmě druhé místo nepotvrdily
Starší dorostenky

Po sobotním relativně pohodovém utkání, naše nejlepší střelkyně Pája Fricová nenastoupila v neděli pro lehké zranění kotníku, které si přivodila v poslední minutě a poprvé v sezóně chyběla i Eva Kačabová. Naopak do sestavy se po téměř roční pauze vrátila Adéla Hřebřinová. Hostům z Kralup byli před víkendem na druhém místě, ale čekala na ně dvě těžká utkání – s Nuslemi a s námi. Do poloviny jsme jasně dominovali, ve třetí čtvrtině jsme znatelně polevili v obraně a Kralupy srovnaly krok. Bylo už ale pozdě. Poslední čtvrtinu jsme si pohlídali, nedopustili komplikace a i v tomto utkání si mohli dovolit rotaci všech 12ti hráček.

Autor: vasek - Tuesday, 16.04. 2013 - 15:15:30 (1701 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 1696 bytů | Hodnocení: 0)

 Informace: I. LIGA ŽEN: Kompletní Pečky opět zvítězily …
Ženy

Neporazitelnost Peček v kompletní sestavě jsme neohrozili. Začali jsme s respektem. Domácí v úvodu předvedli vysokou úspěšnost střelby, především v podání hostující Kateřiny Novotné. My začali korigovat až během poslední čtvrtiny, kdy už bylo prakticky rozhodnuto.

Autor: vasek - Thursday, 07.03. 2013 - 11:49:42 (1333 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 1108 bytů | Hodnocení: 0)

 Informace: I. LIGA ŽEN: Střelecké trápení na Spartě
Ženy Po vítězných 4 utkáních a slibných výkonech trošku překvapivě skončilo hostování Terezy Matulkové. My se začali trápit, zmizela lehkost v zakončení a kupíme nevynucené chyby. Částečně nás může omlouvat od Nového roku marodka, která postihla především hráčky ze základní rotace a jen těžko se scházíme na tréninku. Důsledek je jasný, opět padáme do pásma ohroženého sestupem a skupině play-out se ani letos nevyhneme. Na Spartě jsme sice slušně bránili. Dokonce jsme domácí předčili v obranném ale i v útočném doskoku. Bohužel. Hraje se na koše a tam naše úspěšnost byla žalostná.
Autor: vasek - Thursday, 07.03. 2013 - 11:48:08 (775 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 1472 bytů | Hodnocení: 0)

 Informace: LIGA U19: Prázdniny a marodka zacloumaly sestavou
Starší dorostenky Od Nového roku trošku bojujeme s marodkou a prázdniny definitivně zamíchaly před víkendem se složením starších dorostenek. Na začátku týdne s antibiotiky zalehla naše jediná rozehrávačka Albí Němcová a ve čtvrtek i alternativa Andy Beranová. Tím se splnil zlý sen Kikině Djačukové, ale s novou funkcí se vypořádala více, než dobře. Utkání jsme zahájili překvapivě střeleckým nástupem a šestnáctibodovou šňůrou, ale po střídání se projevovala nesehranost. Za minutu a půl obdobnou sérii vrátili Ústí na rozdíl bodu. Často jsme chybovali a ještě dvakrát přišli o vyšší vedení, ve třetí čtvrtině se Ústí naposled nadechlo a korigovalo. Závěr ale zcela patřil opět nám, inkasovali jsme jen 7 bodů a bez problémů dotáhli utkání do vítězného konce s výrazným rozdílem.
Autor: vasek - Thursday, 07.03. 2013 - 10:43:25 (1152 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 2914 bytů | Hodnocení: 0)

 Informace: I. LIGA ŽEN: Smůla prolomena, odnesla to první Ostrava
Ženy

K nedělnímu utkání dorazila před víkendem první Ostrava. První dvě čtvrtiny připomínaly houpačku. Chvilku jsme byli nahoře, chvilku dole s minimálním rozdílem. Ve třetí části jsme se odpoutali a utekli až na rozdíl čtrnácti bodů. Do poslední části jsme vstupovali se slibným sedmibodovým vedením, ale jako bychom se zalekli možnosti vítězství. Přišel náš obvyklý herní výpadek a náskok po třech minutách padl na jeden bod. V kritický moment nás ale zvedla trojka Niky Králíkové. Byli jsme zpět ve hře a opět odskočili až na dvanáct plusových bodů. Dramatický závěr jsme nedopustili a zaslouženě vyhráli. Neuvěřitelné se stalo skutečností, první vítězství je na světě a nastřílených 95 bodů. Teď nezbývá než v následujících zápasech potvrdit naše viditelné zlepšení a využít převahu domácího prostředí v druhé polovině soutěže. Stínem prvního vítězství jsou dvě nedělní zranění hráček základní sestavy. V úvodních minutách Jany Kuncové, která by začátkem ledna měla mít kotník v pořádku. Větší smůlu si po utkání vybrala Lucka Rajchlová na ledu před areálem Aritmy, po operaci lokte bude rekonvalescence určitě komplikovanější a delší. Přeji tímto oběma rychlé uzdravení.

Autor: vasek - Friday, 14.12. 2012 - 14:01:18 (1181 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 2223 bytů | Hodnocení: 0)

983 článků (99 stránek, 10 článků na stránku)
[ 2 | 3 | 4 ]
Přejít na:
 Odkazy
Oficiální stránky ČBF
Oficiální stránky PBS
SK ARITMA PRAHA - další sporty, ubytování ....
Basketbalová obuv Kronos
Magistrát HMP

 Reklama
REPO a.s. - rekonstrukce potrubí
Bevi Stav s.r.o.
ČKV Praha s.r.o.
DAP, a.s.
D & Z, spol. s r.o.
Čermák a Hrachovec a.s.
Firma Miroslav Jurek
KSF spol. s r.o.
FestTech - trezory
Global Assistance
AIXAM - můžeš mě řídit od 15 let
Poskytovatel internetu

SK Aritma basketbal
Všechny obchodní známky a názvy patří jejich příslušným vlastníkum, komentáře patří jejich odesílatelům.
Vše ostatní vlastní © 2005 skaritmabasketbal.cz .
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.30 sekund