17. (-) 1.2.14 sobota 16:00 ARITMA – BK Brandýs n. L. Aritma Aréna
18. (-) 2.2.14 neděle 10:15 ARITMA – Bižuterie Jablonec Aritma Aréna
21. (-) 1.3.14 sobota 16:00 ARITMA – Sokol Nusle Aritma Aréna
22. (-) 2.3.14 neděle 12:30 ARITMA – Slovan Litoměřice Aritma Aréna
Autor: vasek - Wednesday, 14.08. 2013 - 17:24:59 (604 čtenářů)

Informace: EXTRALIGA KADETEK U17: Rozpis utkání 2012/13

Základní část:
12 družstev hraje každý s každým dvoukolově ve dvojicích
Čtvrtfinále Play-off:
Čtvrtfinále se hraje na tři vítězné zápasy, v nichž družstva vytvoří dvojice 1-8, 2-7, 3-6, 4-5 podle umístění v základní části. První dva zápasy se hrají na hřišti lépe umístěného družstva po základní části, třetí a eventuální čtvrtý zápas se hraje na hřišti hůře umístěného družstva, eventuální pátý zápas opět na hřišti lépe umístěného družstva. Vítězové postupují na turnaj o titul Mistr České republiky, poražení dále nepokračují. Konečné pořadí družstev na 5. - 8. místě bude stanoveno podle umístění v základní části.
Turnaj o titul Mistr ČR:
Vítězové čtvrtfinále play-off sehrají třídenní turnaj o konečné pořadí pořádaný účastníkem nejlépe umístěným v tabulce po skončení dlouhodobé části extraligy. Pořadí zápasů je následující (přidělení čísel podle umístění v dlouhodobé části): 1. den: 1 - 4, 2 - 3, 2. den 4 - 2, 3 - 1, 3. den: 3 - 4, 1 – 2
Skupiny o udržení (Play-out):
Družstva na 9. - 12. místě pokračují nadstavbou systémem každý s každým se započtením všech výsledků ze základní části o dvě místa znamenající záchranu. Poslední dvě družstva sestupující do kvalifikace o extraligu.

Autor: vasek - Friday, 07.09. 2012 - 13:47:59 (591 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 5181 bytů | Informace | Hodnocení: 0)

Informace: LIGA MLADŠÍCH DOROSTENEK (U17): Dvě vítězství v úvodu
Mladší dorostenky Mladší dorostenky zahájily ligovou sezonu více než úspěšně. Pardubice nám úlohu trošku usnadnily tím, že dorazilo pouze šest hráček. Než se šestice rozkoukala, přišla přílivová vlna, která přinesla po první čtvrtině téměř třicetibodové vedení a od prvních vteřin nastavila vývoj utkání. Hosty jsme k ničemu nepustili a i při pravidelném točení všech dvanácti hráček jsme stobodovou hranici atakovali osm minut před koncem.
Autor: vasek - Saturday, 15.10. 2011 - 11:18:30 (702 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 2403 bytů | Informace | Hodnocení: 2)

Informace: LIGA MLADŠÍCH DOROSTENEK: Rozpis utkání 2011/12

12 družstev ve sk. A hraje každý s každým dvoukolově ve dvojicích. Družstvo na 7. místě končí po základní části, 8. - 11. hrají o dvě místa znamenající záchranu. 12. družstvo sestupuje po základní části.
Play-off:
Startují družstva na 1. – 6. místě obou skupin. Hraje se na tři vítězné zápasy, první dva zápasyse hrají na hřišti lépe umístěného družstva po základní části, třetí a eventuální čtvrtý zápas se hraje na hřišti hůře umístěného družstva, eventuální pátý zápas opět na hřišti lépe umístěného družstva.
1. kolo: v každé skupině: 3 – 6, 4 – 5
2. kolo: startují družstva z 1. a 2. místa základních skupin a vítězové 1. kola, kteří se střetnou takto: hůře umístěný z 1. kola ve sk. A proti 1.B
hůře umístěný z 1. kola ve sk. B proti 1.A
lépe umístěný z 1. kola ve sk. A proti 2.B
lépe umístěný z 1. kola ve sk. B proti 2.A
Skupiny o udržení:
Družstva, která se umístila na 8. – 11. místě po základní části, pokračují ve skupinách systémem každý s každým dvoukolově ve dvojících se započtením všech výsledků ze základní části o dvě místa znamenající záchranu. Poslední dvě družstva sestupují.

Autor: vasek - Tuesday, 06.09. 2011 - 14:22:37 (863 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 6377 bytů | Informace | Hodnocení: 0)

Informace: Turnaj Osvobození v Klatovech (kadetky)

Turnaje se zúčastnily 3 vývěry krajů (Jihočeský, K. Vary a Praha) dále Slovanka, Strakonice a naše družstvo. Utkání se hrálo na dva poločasy a 20 minut.

První utkání v turnaji jsme začali poměrně dobře, bohužel 21 ztrát nás připravilo o lepší výsledek. Agresivnější hra nám vynesla 13 získaných míčů, což je proti družstvu Slovanky dobré. Střelba z pod koše 12/9 byla velice dobrá a i střelba z pole 10/4 byla uspokojivá. V utkání podala dobrý výkon Pavlínka Fricová s 8 obranými doskoky a jedním útočným a 10 body byla nejlepší hráčkou utkání. Pochvalu i přes řadu ztrát si zaslouží i Verča Aulichová, která statečně vyvážela a rozehrávala míče proti tradičně agresivní obraně a přidala několik pěkných asistencí. V tomto utkání jsme podali nejlepší výkon na celém turnaji.
Aritma – Slovanka 28:40 (12:18)
Fricová 10b, Kačabová 7b, Djačuková 4b, Římková 2b, Robová 2b, Kalibová 2b, Aulichová 1b, Zychová 0, Macáková 0, Koubková 0, Tomková 0.

Autor: vasek - Friday, 24.06. 2011 - 11:27:18 (1090 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 4895 bytů | Informace | Hodnocení: 4)

Informace: LIGA MLADŠÍCH DOROSTENEK: Rok 2011 jsme zahájili s Benešovem
Mladší dorostenky K utkáním ve dvojičce nastupoval náš tým bez zraněných Vaskové, Slavíčkové, Kapustové a Kalibové a proto bylo v nominaci hned pět hráček kategorie žákyň. Sobotní utkání v Benešově rozhodl náš dobrý vstup do utkání, dobře odehraná třetí čtvrtina, kdy jsme v závěru čtvrtiny šňůrou osmi bodů v podstatě rozhodli zápas. Nejlepší hráčku domácích Remešovou důsledně bránila Eva Kačabová a při střídání Evy Karolína Kubíčková a obě hráčky se hodně zasloužily o naší výhru. Dalším důležitým faktorem byla výborná hra pivotek Zuzky Marešové, Karolíny Benkové a Karolíny Římkové. Opětně jsme dokázali hrát jako tým, který chtěl a i při tristním proměňování TH a řadě nevyužitých šancí, dal do hry srdce a díky tomu jsme získali sedmou výhru a prakticky jistotu udržení soutěže pro další ročník. Všechny hráčky ročníku 96 podaly poměrně slušný výkon, výborná byla Karolína Benková. Takticky velmi dobře odehrála utkání Betka Němcová, je výbornou střední, jen musí ke hře přidat i body.
Autor: vasek - Friday, 14.01. 2011 - 13:32:00 (1384 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 3998 bytů | Informace | Hodnocení: 5)

Informace: LIGA MLADŠÍCH DOROSTENEK: Kolo před vánoci na hřištích pražských soupeřů
Mladší dorostenky Sobotní utkání s týmem Proseka, který měl ve svém středu i hráčky z extraligy, se neslo ve znamení úporného souboje o každý metr palubovky. Naše děvčata měla lehce navrch, jenže 18 vteřin před koncem prvé čtvrtiny se nešťastně zranila Patricie Slavíčková.
Po zranění se v plné síle projevil traumatický šok a doba příjezdu RZS se jevila nekonečná. S hráčkou jsem na modrý maják odjel na Bulovku. V další fázi utkání dokázala děvčata nemožné a v silně kombinované sestavě vydřela cennou výhru. Patricie vybojovala částečnou výhru, neboť při zranění nedošlo k poškození menisku, a dle sdělení ošetřující lékařky to vypadá, že půjde pouze o natažené vazy. Jenže i tento úraz vyřazuje Patricii na několik týdnů. Za odvedený výkon patří všem děvčatům dík, hráčky ročníku 1996 se snažily, ale utkání rozhodla zkušenost čtveřice hráček Eva Kačabová, Betka Němcová, Zuzka Marešová a Pavlína Fricová. Náš tým prokázal větší touhu po výhře a i když domácí v závěru mocně dotahovali, ale na štěstí pro nás v rozhodujících fázích neproměnili TH, naopak dvě vteřiny před koncem pečetila naší výhru proměněním TH Betka Němcová.

Autor: vasek - Tuesday, 14.12. 2010 - 17:24:40 (810 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 3387 bytů | Informace | Hodnocení: 0)

Informace: Druhý turnaj ČML – MLADŠÍ DOROSTENKY
Mladší dorostenky V zahajovacím utkání druhého turnaje ČML proti sobě nastoupily týmy Nuslí a Aritmy v silně kombinovaných sestavách, což se pochopitelně projevilo na hře obou týmů. Viděli jsme neurovnaný výkon obou týmů s řadou hrubých chyb a neproměněných příležitostí. Náš tým projevil větší vůli po výhře a v dramatickém závěru jsme strhli výhru na svoji stranu. Zatímco domácí Kuralová patnáct vteřin do konce neproměnila ani jeden TH, Patricie Slavíčková šest vteřin před koncem proměnila oba a šli jsme do tříbodového vedení. Zoufalý pokus o proměnění trojky domácích v poslední vteřině se nezdařil a bylo rozhodnuto.
Autor: vasek - Tuesday, 07.12. 2010 - 15:45:49 (761 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 3306 bytů | Informace | Hodnocení: 0)

Informace: LIGA STARŠÍCH DOROSTENEK: Doma bez bodu
Mladší dorostenky Dvě utkání na domácí palubovce se soupeři, kteří aspirují na postup do finálové fáze, v plné nahotě odhalil naše slabiny. Nemáme hráčku, která táhne tým, když jsme pod tlakem kupíme nevynucenou chybu za chybou a neprosadíme se ani proti mladším hráčkám. V sobotním derby se Spartou, jsme v prvé půli hráli průměrný basketbal s řadou chyb v obranné činnosti, ale zejména nekázeň při útočných akcích, byla obrovská.
Autor: vasek - Monday, 29.11. 2010 - 16:30:49 (751 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 3956 bytů | Informace | Hodnocení: 0)

156 článků (16 stránek, 10 článků na stránku)