SK Aritma Praha - oddíl basketbalu: Starší dorostenky

Vyhledávání v tomto tématu:
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat nové téma ]

Informace: LIGA U19: Sezóna odstartována více než úspěšně

S Jabloncem se nám dlouhodobě nedařilo, ale obávaného ligového soupeře jsme naprosto zaskočili. Do šesté minuty druhé čtvrtiny jsme inkasovali pouze 9 bodů, trestali řadu chyb a rozdíl se vyhoupl až na rozdíl 30. Bylo rozhodnuto. Točení naší sestavou sice dovolilo hostům se nadechnout k odporu, ale žádné větší komplikace nenastaly. Přes veškerou snahu o korigování skóre, se rozdíl stále pohyboval kolem zmíněné hranice a chvílemi hrozil i větší odstup. Úvod z říše snů, poprvé jsme mohli oslavit vítězství nad tradičním rivalem z nižších věkových kategorií.

Autor: vasek - Monday, 17.09. 2012 - 09:57:10 (403 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 1623 bytů | Informace | Hodnocení: 0)

Informace: LIGA JUNIOREK U19: Rozpis utkání 2012/13

Základní část:
26 družstev ve dvou skupinách každý s každým dvoukolově ve dvojicích. Družstva na 5. – 7. místě končí po základní části, 8. - 11. hrají o dvě místa znamenající záchranu, 12. – 13. sestupují po základní části.
Play-off:
Startují družstva na 1. – 4. místě obou skupin. Hraje se na tři vítězné zápasy, první dva zápasy se hrají na hřišti lépe umístěného družstva po základní části, třetí a eventuální čtvrtý zápas se hraje na hřišti hůře umístěného družstva, event. pátý zápas opět na hřišti lépe umístěného družstva. Dvojice jsou vytvořeny takto: 1.A – 4.B, 1.B – 4.A, 2.A – 3.B, 2.B – 3.A. Vítězové postupují do kvalifikace o extraligu.
Skupiny o udržení (Play-out):
Družstva, která se umístila na 8. – 11. místě po základní části, pokračují ve dvou skupinách systémem každý s každým dvoukolově ve dvojicích se započtením všech výsledků ze základní části o dvě místa znamenající záchranu. Poslední dvě družstva z každé skupiny sestupují.

Autor: vasek - Friday, 07.09. 2012 - 13:50:30 (454 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 5244 bytů | Informace | Hodnocení: 0)

Informace: I. TŘÍDA ŽEN - JUNIORKY: Po dvou utkáních zatím bez ztráty

Začaly již i pražské soutěže, do kterých vstoupily jako první naše Juniorky. Pro začátek nic jednoduchého, nehostinná hala s betonovou podlahou v Hostivaři a družstvo Medicíny, které spadlo z Přeboru. Pro řadu dorostenek to navíc byla premiéra v soutěži žen. Začátek se nesl v tomto duchu a jen pomalu jsme se rozkoukávali. Od poloviny jsme konečně zrychlili přechod do útoku a šli do vedení, které jsme udrželi až dokonce.

Autor: vasek - Saturday, 15.10. 2011 - 13:15:11 (745 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 2322 bytů | Informace | Hodnocení: 0)

6. (31) 8.11.11 úterý 18:15 ARITMA Jun – HB Basket Aritma Aréna
7. (37) 15.11.2011 úterý 20:00 Sokol Říčany – ARITMA Jun Bří. Jandusů 38/2, Uhříněves
8. (50) 22.11.11 úterý 18:15 ARITMA Jun – Sokol Nusle Aritma Aréna
9. (49) 10.1.12 pátek 19:30 SoHoPo – ARITMA Jun Chvalkovická 2031, Praha 9
10. (61) 6.12.11 úterý 18:15 ARITMA J – BK Prosek Aritma Aréna
11. (61) 13.12.11 úterý 19:45 Sokol Michle – ARITMA Jun sokolovna Pod Stárkou 4, Praha 4
NT 2. – 6.1.12 - - NÁHRADNÍ TERMÍN -
12. (67) 10.01.12 úterý 18:15 ARITMA – VŠTJ Medicina Aritma Aréna
13. (73) 16.1.12 pondělí 20:15 VŠTJ Ekonom - ARITMA Jun Na Třebešíně 1, Praha 10
14. (79) 24.01.12 úterý 18:15 ARITMA Jun – VSK IURIDICA Aritma Aréna
15. (85) 3.2.12 18:40 pátek Ruzyně - ARITMA jun hala SoHoPo, Chvalkovická 2031, Praha 9
NT 6. – 17.2.11 - - NÁHRADNÍ TERMÍN -
16. (91) 21.02.12 úterý 18:15 ARITMA jun – SoDoPo Aritma Aréna
17. (97) 1.3.12 čtvrtek 19:15 HB Basket - ARITMA jun Trojská 110, P8
18. (105) 6.3.2012 úterý 18:15 ARITMA jun – Sokol Říčany Aritma Aréna
19.(109) 16.3.12 pátek 17:35 Sokol Nusle C - ARITMA Jun Na Květnici 700/1a, P4
20. (115) 20.03.12 úterý 18:15 ARITMA Jun – SoHoPo Aritma Aréna
21.(121) 26.3.12 pondělí 19:45 BK DE Prosek B - ARITMA Jun Hloubětínská 80, Praha 9
22. (127) 2.04.12 úterý 18:15 ARITMA Jun – Sokol Michle A Aritma Aréna
NT 11. – 17.4.11 - - NÁHRADNÍ TERMÍN -
Autor: vasek - Monday, 10.10. 2011 - 13:10:40 (370 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | Informace | Hodnocení: 0)

Informace: LIGA STARŠÍCH DOROSTENEK (U19): Doma plný bodový zisk

I dorostenky zahájily ligový víkend s Kladnem. Zápas navázal na žákyně, a tak se k stávajícím divákům přidali další a zcela tak vyprodali naší „arénu“. Rachot nabral ještě na síle. Atmosféru by mohli závidět i leckde na fotbalovém stadionu. Úvod patřil vyhecovaným hostům, kteří nám chtěli vrátit předchozí porážku. V posledních dvou minutách této části, jsme ale definitivně otočili stav. Jednobodové vedení jsme začali navyšovat. O osudu utkání rozhodla řada ztrát hostů v začátku třetí čtvrtiny, které jsme potrestali desetibodovou šňůrou. Chvilku jsme nechali soupeřky nadechnout, abychom v páté minutě poslední části další desetibodovou řadou odskočili na rozdíl osmadvaceti. V závěru jsme umožnili drobnou korekci, ale ta nám už nesebrala vysoké vítězství.

Autor: vasek - Monday, 03.10. 2011 - 01:07:56 (564 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 3065 bytů | Informace | Hodnocení: 0)

Informace: LIGA STARŠÍCH DOROSTENEK (U19): Z venku vezeme jedno vítězství

Přes řadu objížděk se nám podařilo dorazit do Kožlan, kde se nám zatím nedařilo. Úvodní čtvrtina, kterou jsme sice zahájili dobře, pravidlo potvrzovala. O lehké vedení jsme přišli neaktivní obranou, kdy tři trojky vrátily domácí do hry a věnovali jsme tak jednobodové vedení. Ve druhé části jsme zlepšili obranu a především doskok. Začalo se dařit střelecky a bez větších problémů jsme utkání dovedli do vítězného konce.

Autor: vasek - Monday, 26.09. 2011 - 10:34:55 (525 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 2598 bytů | Informace | Hodnocení: 0)

Informace: LIGA STARŠÍCH DOROSTENEK (U19): Utrápené vítězství

Po úspěšném turnaji v Liberci, kde jsme soupeře potkali až ve finále, kam s námi došly naše mladší dorostenky, nám zřejmě v hlavě zůstalo snadné vítězství nad domácími. Na Aritmu ale dorazil sebevědomější Liberec posílený hráčkami Jablonce. Pěkně nám ve vyrovnaném utkání zatopili. Sice jsme většinu zápasu vedli, ale řadou nevynucených chyb jsme si sami komplikovali život a připravili pro diváky srdeční masáž v závěrečné minutě, kdy nejen hosté opět korigovali, ale navíc dostali 3 sekundovou šanci na srovnání, kterou po oddechovém čase nevyužili.

Autor: vasek - Sunday, 25.09. 2011 - 20:53:32 (490 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 1371 bytů | Informace | Hodnocení: 0)

Informace: LIGA STARŠÍCH DOROSTENEK: Rozpis utkání 2011/12

13 družstev ve sk. A hraje každý s každým dvoukolově ve dvojicích. Družstvo na 7. místě končí po základní části, 8. - 11. hrají o dvě místa znamenající záchranu. 12. a 13. družstvo sestupuje po základní části.
Play-off:
Startují družstva na 1. – 6. místě obou skupin. Hraje se na tři vítězné zápasy, první dva zápasyse hrají na hřišti lépe umístěného družstva po základní části, třetí a eventuální čtvrtý zápas se hraje na hřišti hůře umístěného družstva, eventuální pátý zápas opět na hřišti lépe umístěného družstva.
1. kolo: v každé skupině: 3 – 6, 4 – 5
2. kolo: startují družstva z 1. a 2. místa základních skupin a vítězové 1. kola, kteří se střetnou takto: hůře umístěný z 1. kola ve sk. A proti 1.B
hůře umístěný z 1. kola ve sk. B proti 1.A
lépe umístěný z 1. kola ve sk. A proti 2.B
lépe umístěný z 1. kola ve sk. B proti 2.A
Skupiny o udržení:
Družstva, která se umístila na 8. – 11. místě po základní části, pokračují ve skupinách systémem každý s každým dvoukolově ve dvojících se započtením všech výsledků ze základní části o dvě místa znamenající záchranu. Poslední dvě družstva sestupují.

Autor: vasek - Tuesday, 06.09. 2011 - 13:33:08 (625 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 5562 bytů | Informace | Hodnocení: 0)

Informace: LIGA STARŠÍCH DOROSTENEK: Pár šrámů, ale dva body vezeme
Starší dorostenky Opět jsme se dočkali, již tradičního ragby na Kladně. Po první čtvrtině jsme mohli vést bez větších problémů o 20 a nikdo by se nedivil. Přehlídka neproměněných brejků a volných střel z podkoše, předesílala, že si koledujeme o problém. Ve druhé části jsme vývoj utkání otočili v náš prospěch. Rozhodčí ale nastavili hodně volný metr, kdy za druhou čtvrtinu pískli jediný faul, a tak se začínalo jiskřit. Domácí po přestávce vyzkoušeli zónu, nepomohlo to. Vytáhli obranu a začalo ragby na místním pogumovaném betonu. Přesto jsme stále drželi malý náskok do chvíle, než pro pátý faul musela střídat Verča Rajchlová a následně Tonda Machová. V dramatické koncovce jsme vedení udrželi, a tak se na řadu modřin lépe zapomene :-).
Autor: vasek - Wednesday, 19.01. 2011 - 13:54:33 (754 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 1587 bytů | Informace | Hodnocení: 0)

Informace: LIGA STARŠÍCH DOROSTENEK: Z venku dvě vítězství
Starší dorostenky Víkendové putování jsme zahájili v Benešově. Vstup do utkání se nám nezdařil, již z tak děravé sestavy díky chybné licenci vypadla i Tonda. V nervózním začátku si vykoledovala tři rychlé fauly Laura, a tak jsme měli na problémy úspěšně zaděláno. V polovině měli domácí desetibodový náskok a my měli o čem přemýšlet. Po chvilce malování a otočení stran jsme soupeřkám dovolili jen 19 bodů, což rozhodlo o konečném výsledku.
Autor: vasek - Saturday, 11.12. 2010 - 13:35:32 (647 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 2175 bytů | Informace | Hodnocení: 0)

186 článků (19 stránek, 10 článků na stránku)