SK Aritma Praha - oddíl basketbalu: Muži

Vyhledávání v tomto tématu:
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat nové téma ]

Informace: II. TŘÍDA MUŽI: Sekaná byla dobrá
Muži V našem prvním utkání na domácí palubovce v A Aréně jsme přivítali obávaného soupeře z Klamovky. Nebýt katastrofální úspěšnosti trestných hodů v průběhu 1.čtvrtiny, byl by to asi poklidný zápas s jasným koncem. Bohužel to bychom asi chtěli moc....
Autor: vojta - Saturday, 16.10. 2010 - 15:35:01 (702 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 3902 bytů | Informace | Hodnocení: 0)

Informace: II. TŘÍDA MUŽI: Start jako z partesu
Muži Vážení sportovní přátelé, začala nám nová sezóna, která se, jak pevně všichni doufáme, ponese ve znamení heroických výkonů, jasných vítězství, krásného basketbalu, peprných komentářů a která bude zakončena jasným postupem zpět tam, kam patříme. Tedy postupem zpět do 1. Třídy. Dovoluji si nám všem popřál hodně štěstí! Sportu zdar a basketbalu obzvláště! ;-)
Autor: vasek - Monday, 11.10. 2010 - 00:57:14 (663 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 2885 bytů | Informace | Hodnocení: 5)

Informace: I. TŘÍDA MUŽI: Zázrak se nekonal
Muži Na utkání v SoDoPo aréně jsme jeli s cílem se nezranit, nedat svojí kůži zadarmo a s nadějí, že se stane zázrak v podobě výhry nad lídrem soutěže. Začátek první čtvrtky přinesl komickou podívanou, kdy se nikdo 2 a půl minuty nemohl trefit. První dva koše zaznamenali domácí ve 3. a 4. minutě. Náš prapor pozvedl Dejv až v minutě 6-té, kdy vsítil první body našeho týmu v utkání. Po deseti minutách byl stav 11:11 a soupeř vypadal, stejně jako my, že basket hraje po nucené půlroční pauze strávené v hospodě. Ve druhé čtvrtce bohužel pro nás přišel počernický detox společně s naší tragickou obranou a směšným útokem a v poločase jsme prohrávali o 15 bodů. Stejný průběh měli bohužel i druhé dvě čtvrtky a tak si soupeř dokráčel pro pohodlné vítězství a postup do Přeboru B na příští sezónu.
Autor: kuba - Tuesday, 30.03. 2010 - 12:52:39 (622 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 2345 bytů | Informace | Hodnocení: 5)

Informace: I. TŘÍDA MUŽI: Sokolíky z Vinohrad jsme udolali
Muži K převelice důležitému utkání jsme přistoupili odpovídajícím způsobem a dostavili se k němu v počtu 13 + Venca. Sejít se všichni, tak obsadíme i lavičku soupeře. S vědomím, že prostě musíme vyhrát, jsme vstoupili do utkání opatrně a po 2 minutách jsme vedli 6:2. Pak jsme trošku polevili, soupeř se chytil a šel do mírného trháku, který jsme naštěstí zachytili a do konce čtvrtky dotáhli. Druhá čtvrtina byla v našem podání učiněnou pohádkou. Soupeře jsme ubránili na pouhých 8 bodů a sami jich nasázeli 23. Tato čtvrtka rozhodla o výsledku utkání, protože až do závěrečného hvizdu rozhodčích jsme si tento náskok v pohodě udržovali.
Autor: kuba - Tuesday, 23.03. 2010 - 12:40:15 (582 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 1791 bytů | Informace | Hodnocení: 0)

Informace: I. TŘÍDA MUŽI: Ostuda!!!
Muži K zápasu na Meteoru jsme se scházeli jako šváby na pivo. 8minut před začátkem utkání jsme byli ve čtyřech, 6minut před v pěti a 5minut po v sedmi a v průběhu dokonce v osmi, ale z toho Ruda byl jako KPZ a Vořech bohužel „nikomu“ neřekl, že přijde, takže nebyl na zápise. Naší hru nemá cenu komentovat obsáhleji, postačí pouze slovo „OSTUDA!!!“. Alespoň jsme se proběhli před 14ti denní pauzou. Rozhodčí už taky asi byli duchem mimo a tak se občas utkání změnilo v mimořádnou schůzi PS PČR.
Autor: kuba - Thursday, 25.02. 2010 - 15:41:44 (609 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 2013 bytů | Informace | Hodnocení: 0)

Informace: I. TŘÍDA MUŽI: Vítězství!!!
Muži K zápasu se „Spartičkou“ jsme naatupovali s vědomím, že soupeř nepřivezl svého nejplatnějšího hráče Frantíka, ale za to představil novou akvizici pendlující z extraligy U18 Matěje Zajíčka. Začátek z naší strany ničím a nikoho nepřekvapil – 13:29 po první čtvrtce, katastrofální obrana, hloupé a naprosto zbytečné fauly, ztráty, impotentní útok a první štěkačka na hřišti i na lavičce. Druhá čtvrtina obrat o 540° – 26:13, jasné vítězství, zlepšená obrana, zklidněný útok, lepší spolupráce křídla/dlouzí a další štěkačka. Stejný výkon jsme podali ve třetí čtvrtině a po té byl stav 70:58. Poslední čtvrtina – klasické polevení, které se nám málem vymstilo, naštěstí jsme zatáhli za ruční brzdu a rozdíl udrželi na 9-ti bodech. Velice důležité vítězství. Jediným nepěkným momentem utkání bylo zranění Matěje Zajíčka, který byl po utkání (údajně) odvezen dokonce do nemocnice se zraněným kolenem.
Autor: kuba - Thursday, 25.02. 2010 - 15:35:57 (579 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 1469 bytů | Informace | Hodnocení: 0)

Informace: I. TŘÍDA MUŽI: Opět jsme neuspěli
Muži Do žižkovské mrazírny jsme se sešli v nebývalém počtu 11ti borců, což nás tak zaskočilo, že jsme nezachytili nástup domácích rychlíků a ve 3 minutě prohrávali 10:2. Pak jsme se teprve probrali a trošku stáhli náskok domácích, kdy jsme do druhé čtvrtiny vstupovali s 5ti bodovým mankem. Několik domácích mladíků předchozí večer absolvovalo maturiťák a tedy působili „nesoustředěným“ dojmem a značně roztěkaně. Čehož jsme začali pomalinku využívat. Druhou čtvrtinu jsme dokázali udržet vyrovnanou a třetí dokonce vyhrát o 3b. Bohužel to bylo opět vše. Do čtvrté čtvrtiny, i přes důrazné pokyny z lavičky, abychom hráli stále stejně svojí hru a nikam se netlačili, nespěchali a hráli trpělivě, jsme vstoupili katastrofálně a 4 hloupé ztráty v podobě nájezdů do plných nebo zkažených přihrávek zapříčinilo to, že soupeř odskočil o 7bodů a to se posléze ukázalo jako rozhodující rozdíl, který už jsme do konce utkání nesmazali.
Autor: kuba - Thursday, 25.02. 2010 - 15:33:44 (565 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 2557 bytů | Informace | Hodnocení: 0)

Informace: I. TŘÍDA MUŽI: GAME OVER
Muži Do naší Ice Areny zavítal náš „oblíbený“ soupeř z lesa Řáholce v hojném počtu. My jsme postrádali Kamila a Kavku, kteří se zaběhli neznámo kam a mojí maličkost, kdy jsem začal utkání u zápisu s cílem nastoupit, pokud to bude nutné – nebylo, ale stejně jsem nastoupil…. První čtvrtina probíhala celkem v poklidu. Soupeř se teprve zastřeloval a i s pod koše mu to moc nešlo – škoda že nám také ne a tak výsledek 23:24 v náš neprospěch nic neřešil a začínalo se od nuly. Další dílčí výsledky nejsou důležité, podstatné je, že jsme opět prohráli. Na obou stranách převládal útok nad obranou, jen s tou potencí to bylo trošku slabší. S naším nástřelem při každém tréninku na 120 bodů by si někdo mohl říct, že musíme vyhrát, ale bohužel zápasová realita je jiná a tak najíždíme, najíždíme, najíždíme…..najíždíme…..a najíždíme ….. a stále do plných.
Autor: kuba - Thursday, 25.02. 2010 - 15:31:59 (538 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 2316 bytů | Informace | Hodnocení: 0)

Informace: I. TŘÍDA MUŽI: Domácím jsme darovali výhru
Muži Ztracený vyhraný zápas, nic víc se snad ani nedá říct. Ještě možná to, že utkání není diskusní kroužek a že je také potřeba umět snést trošku té konstruktivní kritiky a občasnou nepřízeň rozhodčích (ať už oprávněně, nebo neoprávněně). Nic méně k venkovnímu utkání jsme se dostavili překvapivě v hojném počtu 9 + záložák Ruda. Domácí v 7mi lidech vyhlíželi trošku odevzdaným dojmem a začátek utkání a stav 3:10 v náš prospěch ve 2. minutě nenapovídal tomu, co mělo přijít v pozdějších fázích utkání. Domácí se oklepali a pomocí svého ostrostřelce č.5, o kterém jsme mimochodem věděli od začátku a také jsme šli do utkání s cílem vymazat ho z povrchu zemského, otočili výsledek a po první čtvrtce byl stav 26:23. Do druhé čtvrtiny jsme vstoupili se zlepšenou obranou a tak jsme si mohli ve 4. minutě při oddechovém čase domácích v zápise přečíst stav 28:37 v náš prospěch. Ještě stále to s námi vypadalo velice pozitivně. Na rozdíl od první čtvrtiny jsme dokázali ubránit domácího střelce č.5 a tak i po 2.čtvrtině jsme mohli „slavit“ mírné vedení o 3b 44:47.
Autor: kuba - Thursday, 25.02. 2010 - 15:30:03 (506 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 3029 bytů | Informace | Hodnocení: 0)

Informace: I. TŘÍDA MUŽI: Škola života
Muži K utkání do naší Ice Areny se dostavili hráči Elánu s elánem a dobrou náladou, jelikož, jak jsme po sléze zjistili, Alda Výborný slavil narozeniny. Hráči, kteří u „Elánů“ obstarávají rychlejší část hry se tentokrát nedostavili, takže jsme usoudili, že by jsme to mohli, podpořeni domácím prostředím, urvat. Naděje jsme vkládali hlavně do Kamila a Tomáše, co by sprinterů našeho týmu. Ovšem to co nastalo po úvodním rozskoku, to by nás nenapadlo ani po dávce lysohlávek. Stav 0:11 v 6.minutě hovořil za vše. Modří již veděli, že se žádná útočná smršť v našem podání pomocí RP konat nebude a že nás tak říkajíc uchodí k smrti.
Autor: kuba - Thursday, 25.02. 2010 - 15:27:36 (545 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 2063 bytů | Informace | Hodnocení: 0)

141 článků (15 stránek, 10 článků na stránku)