SK Aritma Praha - oddíl basketbalu: Minižákyně

Vyhledávání v tomto tématu:
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat nové téma ]

Informace: PŘEBOR MLADŠÍ MINI: Porážíme Slovanku
Minižákyně Ve čtvrtém turnaji si naše mladší žákyně vedly téměř na výbornou. V sobotních zápasech, na hřišti Slovanky, jsme nejprve dokázali porazit zcela jasně družstvo USK a poté jsme si překvapivě poradili v dramatickém souboji i s domácí Slovankou. Přes oslabení všech družstev zaviněné nemocemi a dovolenými na horách jsme se v sobotu dokázali přenést nejlépe a zaslouženě tak zvítězili.
Autor: kuba - Thursday, 22.01. 2009 - 18:40:34 (556 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 2924 bytů | Informace | Hodnocení: 3.66)

Informace: PŘEBOR MLADŠÍ MINI: Ve dvojičce jsme neuspěli
Minižákyně Dvojici utkání se Spartou jsme po dohodě klubů předehrávali na naší domácí palubovce už v týdnu. V prvním utkání se nám v úterní podvečer vůbec nedařilo. Po prvním ještě poměrně vydařeném poločase se projevila horší fyzická kondice našich hráček a malý počet hráček schopných se plnohodnotně zapojit do hry. Hra stála pouze na čtyřech hráčkách, které ovšem zvýšenou snahou častěji chybovaly, ztrácely míče a nedávaly šance. S přibývajícím časem se rozdíl ještě prohluboval, když jsme po ztrátách dostávali laciné koše a nebyli schopni soupeře více přitlačit a donutit k chybám.
Autor: kuba - Monday, 15.12. 2008 - 13:34:47 (592 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 2456 bytů | Informace | Hodnocení: 0)

Informace: PŘEBOR STARŠÍ MINI: Tentokrát bez vítězství
Minižákyně Druhý turnaj přeboru starších mini se odehrál v hale BA Sparta na Stodůlkách. Zůčastnila se družstva Slovanky, Nuslí, Aritmy a domácí tým. Výkony rozhodčích byly dobré, celý turnaj proběhl bez větších komplikací (v neděli jen došlo ke zranění hráčky S.Nusle v utkání s Aritmou). Utkání byla vyrovnaná (kromě klasické nadvlády Slovanka), dramatická, děvčata předvedla bojovnost, nasazení a chuť vyhrát.
Autor: kuba - Monday, 15.12. 2008 - 13:15:04 (599 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 1025 bytů | Informace | Hodnocení: 0)

Informace: PŘEBOR MLADŠÍ MINI: Doma dvě vítězství
Minižákyně V domácím turnaji Přeboru Prahy jsme se ve dvou utkáních střetli s družstvem Sokola Kladno, což byla Naše první vzájemná utkání v této kategorii v letošní sezóně. Přes tradiční ospalý rozjezd se nám podařilo v obou zápasech poměrně jasně zvítězit (v sobotu i neděli) a do hry jsme mohli zapojit všechny hráčky. V sobotu jsme ve druhém utkání hráli s Prosekem, který jsme dokázali v minulém turnaji porazit nejtěsnějším rozdílem. Do zápasu holky vstoupily skvěle. Výborně bránily, v útoku si přihrály a tak jsme první čtvrtinu jasně vyhráli. Ve druhé čtvrtině Prosek přitvrdil v obraně, a s touto změnou se nedokázali vypořádat rozhodčí a bohužel ani my, včetně trenéra. S nečistou obranou rukama si daleko lépe poradily hráčky Proseka. My zatím nejsme schopni takovou neobranu přehrát. Přes vyrovnanou třetí čtvrtinu se nám již obraz hry nepodařilo zvrátit.
Autor: kuba - Monday, 10.11. 2008 - 15:53:00 (618 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 3499 bytů | Informace | Hodnocení: 0)

Informace: PŘEBOR STARŠÍ MINI: V prvním turnaji jedno vítězství
Minižákyně Přebor Starších minižákyň zahájily o víkendu naše děvčata bez svého trenéra Jiřího Kunce, kterého v sobotu zastupovala dvojice Kristina Sokolová a Jakub Kec. V prvním utkání se Sokolem Nusle jsme od začátku tahali za kratší konec a výsledek se nám povedlo korigovat až v poslední čtvrtině. Následovalo tradičně vyrovnané utkání se Sokolem Kladno. Bohužel nám nevyšla třetí čtvrtina, která rozhodla o konečném výsledku. Závěrečná část sice byla v naší režii, ale devítibodový náskok byl nad naše síly. Kladno si udrželo těsnou výhru o dva body i díky zázračné střelbě trestných hodů nahazovaných o desku.
Autor: vasek - Monday, 03.11. 2008 - 16:00:40 (579 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 3199 bytů | Informace | Hodnocení: 5)

Informace: PŘEBOR MLADŠÍ MINI: První turnaje přeboru jsme zvládli
Minižákyně O víkendu začala pražská soutěž mladších minižákyň úvodními turnaji. Čekali nás zápasy s družstvy Slovanky, Proseka a dvě utkání s USK. Naše 97 podpořeny 98 a 99 se velmi dobře zhostili ústřední role v utkáních, kdy neměly podporu starších spoluhráček a dovedly družstvo ve třech zápasech k zasloužené výhře. Sobotní dvě utkání jsme sehráli na Slovance s domácím družstvem a s USK. V prvním zápase jsme zpočátku tahali za kratší konec, ale vývoj skóre se podařilo otočit zlepšenou obranou ve druhé čtvrtině, následně se přidal k této pětce i zbytek týmu a zaslouženě jsme vyhráli. Druhý zápas byl zcela jednoznačnou záležitostí domácí Slovanky, která nás předčila především kvalitní agresivní obranou, z kterou jsme se nodokázali vypořádat. O čemž svědčí příliš vysoký počet obdržených bodů.
Autor: kuba - Friday, 24.10. 2008 - 11:42:22 (580 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 3125 bytů | Informace | Hodnocení: 5)

Informace: NEJMLADŠÍ MINI: V prvním zápase vítězíme :o)
Minižákyně V prvním životním zápase Naše nejmladší minižákyně porazily družstvo Kralup především díky velmi dobré obraně. Přátelský zápas se odehrával v duchu prvního utkání obou družstev a jednalo se tedy především o seznamování obou stran s hrou, pravidly a veškerými činnostmi lavičky a hráček při utkání (úvodní a závěrečný pozdrav, povzbuzování spoluhráček na hřišti atd.). Naše družstvo velmi slušně bránilo. Útok již byl slabší, přesto rodiče, kterých se na utkání sešlo velmi mnoho, viděli hodně košů.
Autor: kuba - Wednesday, 08.10. 2008 - 19:16:46 (570 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 727 bytů | Informace | Hodnocení: 0)

Informace: MINIŽÁKYNĚ 96: Turnaj 100 let SK Aritma
Minižákyně Ve dnech 12. až 14. září se uskutečnil v hale SK Aritma turnaj starších minižákyň za účasti osmi družstev. Turnaj byl součástí oslav 100. výročí založení klubu. Bylo odehráno celkem 16 utkání systémem ve dvou skupinách a následně zápasy o umístění.
Velmi kvalitní a zajímavá utkání proběhla ve skupinách, ale nejzajímavější ve skupině B mezi družstvy TJ Jablonec a USK Praha, což bylo, jak se ukázalo později, předčasné finále. Ve finálovém utkání domácí celek Aritmy dokázal vzdorovat děvčatům z Jablonce pouze první čtvrtinu, pak se však ukázala větší vyhranost a zkušenost vítězného týmu. Utkání bylo ale pěkné, bojovné z obou stran.
Na závěr proběhlo slavnostní ukončení turnaje, vyhlášení nejlepších družstev a jednotlivců. Byla odměněna nejlepší pětka turnaje, nejúspěšnější střelkyně a z každého družstva nejlepší hráčka (vybírali trenéři).
Autor: kuba - Wednesday, 17.09. 2008 - 17:48:45 (688 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | 3692 bytů | Informace | Hodnocení: 4)

Informace: Rozpis utkání na sezónu 2008/09 - PP Mladší minižákyně
Minižákyně

PŘEBOR PRAHY MLADŠÍ MINIŽÁKYNĚ 2008/09 - (ročník 97,98,99)

Turnaj Datum Den Hodina Utkání Místo
1. 18.10.08 sobota 10:20 Aritma - USK Praha ZVŠ Mochovská, Praha 9 - Hloubětín
1. 18.10.08 sobota 11:40 Basket Slovanka - Aritma ZVŠ Mochovská, Praha 9 - Hloubětín
1. 19.10.08 neděle 09:30 BK DE Prosek - Aritma Tělocvična SPŠ Prosek, Novoborská 610/2, Praha 9
1. 19.10.08 neděle 11:30 Aritma - USK Praha Tělocvična SPŠ Prosek, Novoborská 610/2, Praha 9
2. 08.11.08 sobota 08:30 Aritma - Sokol Kladno hala Gymnázia Arabská
2. 08.11.08 sobota 11:30 BK DE Prosek - Aritma hala Gymnázia Arabská
2. 09.11.08 neděle 08:30 Aritma - Sokol Kladno hala Gymnázia Arabská
2. 09.11.08 neděle 11:30 Basket Slovanka - Aritma hala Gymnázia Arabská
3. 09.12.08 úterý 17:00 Aritma - BA Sparta hala Gymnázia Arabská, Praha 6
3. 10.12.08 středa 17:00 Aritma - BA Sparta hala Gymnázia Arabská, Praha 6
4. 10.01.09 sobota 10:20 Aritma - Basket Slovanka ZVŠ Mochovská, Praha 9 - Hloubětín
4. 10.01.09 sobota 11:40 USK Praha - Aritma ZVŠ Mochovská, Praha 9 - Hloubětín
4. 11.01.09 neděle 09:30 Aritma - BK DE Prosek Tělocvična SPŠ Prosek, Novoborská 610/2, Praha 9
4. 11.01.09 neděle 11:30 USK Praha - Aritma Tělocvična SPŠ Prosek, Novoborská 610/2, Praha 9
5. 07.02.09 sobota 08:30 Sokol Kladno - Aritma hala Gymnázia Arabská, Praha 6
5. 07.02.09 sobota 12:00 Aritma - BK DE Prosek hala Gymnázia Arabská, Praha 6
5. 08.02.09 neděle 08:30 Aritma - Basket Slovanka hala Gymnázia Arabská, Praha 6
5. 08.02.09 neděle 12:00 Sokol Kladno - Aritma hala Gymnázia Arabská, Praha 6
6. 21.03.09 sobota 12:00 BA Sparta - Aritma Hala BA 2 (nafukovačka), Kovářova 1617/3, Praha 5
6. 22.03.09 neděle 14:00 BA Sparta - Aritma Hala BA 2 (nafukovačka), Kovářova 1617/3, Praha 5
Autor: kuba - Tuesday, 05.08. 2008 - 10:44:34 (676 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | Informace | Hodnocení: 0)

Informace: Rozpis utkání na sezónu 2008/09 - PP Starší minižákyně
Minižákyně

PŘEBOR PRAHY STARŠÍ MINIŽÁKYNĚ 2008/09 - (ročník 96-97)

1. 01.11.08 sobota 08:50 Aritma - Sokol Nusle ZŠ Olešská 2222, Praha 10- Strašnice
1. 01.11.08 sobota 10:30 Sokol Kladno - Aritma ZŠ Olešská 2222, Praha 10- Strašnice
1. 02.11.08 neděle 09:00 Basket Slovanka - Aritma ZVŠ Mochovská, Praha 9 - Hloubětín
1. 02.11.08 neděle 12:00 Aritma - Sokol Kladno ZVŠ Mochovská, Praha 9 - Hloubětín
2. 06.12.08 sobota 10:00 Aritma - Basket Slovanka hala BA, Kovářova 1617/3, Praha 5
2. 06.12.08 sobota 11:30 BA Sparta - Aritma hala BA, Kovářova 1617/3, Praha 5
2. 07.12.08 neděle 14:30 Sokol Nusle - Aritma hala BA, Kovářova 1617/3, Praha 5
2. 07.12.08 neděle 16:00 Aritma - BA Sparta hala BA, Kovářova 1617/3, Praha 5
3. 14.01.09 středa 17:00 Aritma - USK Praha Hala Gymnázia Arabská, Praha 6
3. 15.01.09 čtvrtek 17:30 USK Praha - Aritma ZŠ TGM, Modřanská 1375, Praha 4
5. 14.03.09 sobota 08:30 Aritma - BA Sparta hala BA, Kovářova 1617/3, Praha 5
5. 14.03.09 sobota 10:00 Basket Slovanka - Aritma hala BA, Kovářova 1617/3, Praha 5
5. 15.03.09 neděle 14:45 Aritma - BA Sparta hala BA, Kovářova 1617/3, Praha 5
5. 15.03.09 neděle 16:15 Sokol Nusle - Aritma hala BA, Kovářova 1617/3, Praha 5
6. 19.04.09 neděle 13:45 USK Praha - Aritma hala Aritma
6. 19.04.09 neděle 17:15 Aritma - USK Praha hala Aritma
Autor: kuba - Tuesday, 05.08. 2008 - 10:14:29 (907 čtenářů)
(Zobrazit celý článek | Informace | Hodnocení: 4.66)

47 článků (5 stránek, 10 článků na stránku)